Sztuka perswazji, czyli język wpływu i manipulacji

Andrzej Batko Wydawnictwo: Onepress nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Onepress
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)

Na półkach: , , , ,

Długo czytałem, początku prawie nie pamiętam.
Jednak by coś napisać to tak:
Fajerwerków nie ma, jak w każdej tego typu książce. Mimo to jest sporo ciekawych informacji, które można wykorzystać.
Lektura o manipulacji także jest manipulacją, a jakże... ale czy to źle? Niekoniecznie.
Gdy tylko komuś będzie się chciało ćwiczyć, próbować itp. może coś wynieść z tej pozycji.

Za gówniaka wydawała się dobra i potrzebna życiu, ale no nie jest taka, więc idź sobie przeczytaj Harrego Portiera czy coś, elo.

Dużo o hipnozie, dużo o sztuce mówienia.

Raczej nie można odmówić tej książce ciekawych informacji oraz wiedzy którą przyda się każdemu. Jednak podejście do autora który stosuje różne sztuczki w tekście moim zdaniem nie jest ok, a końcówka która nie odpowiada na postawione pytanie tylko sugeruje inne książki autora to raczej bezczelność.

Ile pieniędzy przecieka nam przez słowa? /Sztuka perswazji…- Andrzej Batko/

Całość na: http://alicyawkrainieslow2.blogspot.com/2014/01/ile-pieniedzy-przecieka-nam-przez-sowa.html
Jak słusznie we wstępie zaznacza autor:

Perswazja jest dziedziną, która bardzo dynamicznie się zmienia. Wciąż powstaje coś nowego. Wiele technik perswazji straciło część swojej mocy właśnie...

• 2017
  • Rozwój osobisty
  • Samodoskonalenie
  • 2015-2019
  • Przeczytane w 2018
  • 2015
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sztuka perswazji, czyli język wpływu i manipulacji