Duchowa Mądrość. Praktyki, Które Odmienią Twoje Życie

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Dr zhi Gang Sha wskazuje czytelnikowi drogę do uzdrowienia nie tylko ciała, umysłu i ducha, ale także serca. Jego ścieżka uzdrawiania jest uniwersalnym ćwiczeniem duchowym, podróżą ku prawdziwej zmianie. Jego profesjonalizm i empatia to podstawa służenia ludzkości. Serdecznie życzę czytelnikom, by przyjęli zaproszenie do obudzenia mocy duszy i uzmysłowili sobie naturalne piękno jej istnienia. dr Michael Bernard Beckwith &—, założyciel Agape International Spiritual Center Odkryj

litpawel | 2015-07-30
gyulaxy | 2015-03-29