Hipnoza - teoria, praktyka, zastosowanie

7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
HYPNOSIS - theory, practice and application
poradniki
Niewiadomokto

Co to jest hipnoza? Jak się ją wywołuje? Dlaczego przynosi takie zadziwiające wyniki? Wśród lekarzy oraz psychologów, najbardziej zasłużonych w tej dziedzinie, nie ma zgodności w odpowiedziach na te pytania. W celu wyjaśeinia hipnozy wysuwano najróżniejszie hipotezy, jednak żadna z nich nie obejmowała całości zjawiska; żadna nie zdołała zadowalająco odpowiedzieć na wszystkie pytania i...

W celu wyjaśeinia hipnozy wysuwano najróżniejszie hipotezy, jednak żadna z nich nie obejmowała całości zjawiska; żadna nie zdołała zadowalająco odpowiedzieć na wszystkie pytania i kwestie, jakie nasuwają się w związku z różnorakimi przejawami hipnozy.

Raphael Rhodes wykłada w tej książce własną, dzisiaj już klasyczną teorię. Walorem tej teorii jest jej głębokie potwierdzenie w praktyce. I właśnie strona praktyczna stanowi największą wartość tej książki, będącej dzisiaj liczącym się podręcznikiem hipnozy dla początkujących oraz doświadczonych terapeutów.

Raphael H. Rhodes jest psychologiem-konsultantem z Nowego Jorku. W hipnozie i jej psychologicznych zastosowaniach specjalizuje się od lat. Współpracował z najlepszymi amerykańskimi hipnotyzerami.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: http://www.limbus.com.pl/wysylkowa/pl/107-hipnoza-...»

Łukasz Chrzanowski | 2015-08-06

Jeśli interesujesz się hipnozą oraz szukasz pozycji, która w prosty sposób wyjaśni Ci czym ona jest. To możesz ją kupić. Szału nie ma ale książka przyjemnie wprowadzi Cię do świata hipnozy.

Niewiadomokto | 2012-08-07
Chaoticreader | 2016-04-14