Zgłosuj na książki roku 2017

Masaż relaksacyjny : wszystkie techniki

Tłumaczenie: Ewa Hałkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Żyj Zdrowo - Wydawnictwo RM". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: RM
Massagen
978-83-7243-880-5
zdrowie, medycyna
Różyczka

Masaż to alternatywny środek na codzienne dolegliwości: przynosi ulgę w bólu głowy oraz zmęczonym nogom i stopom, spiętym barkom i ramionom, przeciążonym plecom, wspomaga pracę jelit i żołądka. Masaż jest też doskonały na utrzymanie dobrej formy i pięknego ciała: ugłaskasz duszę i ciało w naturalny sposób, wykonując nieskomplikowany masaż z zastosowaniem naturalnych olejków. W książce znajdziesz informacje na temat wszechstronności masażu, m.in. opis specjalnych masaży partnerskich i automasażu, które przywracają nasz wewnętrzny spokój, promienny wygląd od stóp do głów oraz przepełniają nas świeżą, pozytywną energią. Książka zawiera przejrzyste informacje na temat podstaw masażu, opisy zasad wykonywania i przygotowania oraz rodzajów masażu oraz wszystko o uzdrawiającej mocy dłoni. Masaż relaksacyjny to dobrodziejstwo dla ciała i balsam dla duszy.

źródło opisu: Wydawnictwo RM, 2011

źródło okładki: http://www.rm.com.pl/img/1/11520.jpg