All In

Okładka książki All In Raine Miller
Okładka książki All In
Raine Miller Wydawnictwo: Atria Books Cykl: Oblicza Blackstone’a (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Oblicza Blackstone’a (tom 2)
Atria Books
2012-01-01
2012-01-01
romans erotyka BDSM

Tak jak się spodziewałam, w tej książce trochę więcej się dzieje, choć spodziewałam się większych zwrotów akcji. Chociaż nie jest za długa, w połowie trochę przynudzała. Ta część jest napisana z perspektywy Ethana i wszystko byłoby ok, bo jego język jest bardziej kąśliwy i pikantny, poza scenami erotycznymi, zdecydowanie wolę, jak opisuje je kobieta :-) Poza tym dużo dowiadujemy się o mrocznej przeszłości obojga bohaterów, szczególnie Ethana, jest namiętnie i niebezpiecznie, choć prawdziwe niebezpieczeństwo wisi w powietrzu i zaatakuje w trzeciej części... Polecam, choć Starkowi, Crossowi i Greyowi nie dorównuje. No i sam Ethan niby taki zaborczy i władczy, a przy Brynne staje się przesłodzoną dupą.

Ciąg dalszy historii Brynne i Ethana i kolejny plagiat pomysłu.Tym razem książka jest pisana z perspektywy Ethana (jak ostatnia część Crossa). Wychodzi na jaw tajemnica Brynne (to również pomysł zerżnięty z Crossa).
Mam wrażenie,że autorka naczytała się erotyków i wydawało Jej się,że nazbierała pomysłów na własną książkę.Niestety ten pomysł się nie sprawdził.Może Grey,Cross,Stark i inni nie są bohaterami literackimi o których będzie się pisało doktoraty ale przynajmniej byli w miarę orginalni. Ethan to tylko bardzo marna kopia

Dalsze losy Brynne i Ethana. Pełna pikantnego sexu i itryg. Historia zaczyna się od odejścia Brynne po tym jak odkryła dlaczego Ethan zaineresował się nią. Szybko jednak okazuję się, że to co ich połaczyło to coś wiecej niż tylko przelotna znajomość. Chłopak za wszelką cenę próbuje ją odzyskać. Udaję się to ,ale tylko dlatego, że Brynne jest zawikłana w polityczne potyczki, które dotyczą jej przeszłości. Ochrona jej to teraz najważniejsze zadanie Ethana. Dochodzi do szczerej rozmowy obojga podczas, której Brynne opowiada o swojej przeszłości. To co ją spotkało jest wstrząsające i obrzydliwe. Ethan wyznaję, że ją kocha i od tej chwili zrobi wszystko co w jego mocy aby dziewczynie nie stała się krzywda. Poznajemy też klika osób, które mogą pośrednio być zawikłani w całą historie. Nie brakuję nowych tajemnic i nowych wątków. Dowiadujemy sie też co przytafiło się Ethanowi w Afganistanie i dlaczego dręczą go koszmary. Relacja miedzy nimi bardzo się normuję i związek ten powoli zaczyna być dla obojga wszystkim co mają. Pozostaje tylko czekać na rozwój wypadków. Odpowiedzi na niektóre pytania pewnie uzyskamy w kolejnej cześci, wiec ja zaczynam czytać.
Bardzo fajnie napisana, czytelnik lekko przechodzi od strony do strony śledząc losy bohaterów. Ta część pisana jest z perspektywy Ethana i pewnie dlatego też przypadł mi do gustu. Polecam.

Na półkach: , , , , , , , , ,

Spodziewałam się świetnej książki i nie zawiodłam się ;))

Spodziewałam się świetnej książki i nie zawiodłam się ;))

Tym razem przyznaję więcej gwiazdek, gdyż ta część jest zdecydowanie, nieporównywalnie lepsza od pierwszej. Być może ma na to wpływ narracja z punktu widzenia Ethana, a być może fakt, że więcej się dzieje. Poznajemy mnóstwo nowych, ważnych informacji, akcja zarówno ta kryminalna, jak i erotyczna jest dużo bardziej rozwinięta i odnoszę wrażenie, jakby autorka doszła do wniosku, że nie warto iść na skróty, bo bardziej szczegółowe opisy działają na wyobraźnię, a pisanie książki to nie wyścigi ;)
Generalnie, tak jak pisałam wcześniej, jestem zdecydowana dokończyć te historię i czekam, aż wpadnie mi w ręce kolejna część, a póki co będę grzecznie czekać hehe.

oj oj ...nie wiem co napisać. Tak naprawdę to strasznie się zawiodłam tą częścią.Nic się nie działo. Najciekawszy moment to chyba to w jaki sposób Pan Blackstone odzyskał Brynne i to że była widziana oczami Ethana.Całą książkę tylko seks... mnóstwo seksu że czasami już nie mogłąm tego czytać. Ileż można...Ethan ciągle ślinił się na jej punkcie i wszystkich chciał zabić kto tylko na nią zerknie.Dla mnie dużżżżżżża przesada. Można być zakochanym ale bez przesady.

Ciąg dalszy romansu Brynne i Ethana. Dowiadujemy się więcej o mrocznych sekretach pana Blackstona i odkrywamy jego romantyczną stronę.
Dla kogoś kto zaczął czytać serię to już konieczność aby to przeczytać.
POLECAM

Dla kogoś kto zaczął czytać serię to już konieczność aby to przeczytać.
POLECAM

To co mnie tu urzekło to punkt widzenia od strony mężczyzny. Jest to wulgarne, bezpośrednie i śmieszne. Wskazuje nam tylko, że mężczyźni również mają głupawe myśli, ciągle interpretują słowa lub czyny i potrafią sami mówić do siebie. Co jest urocze, bo pokazuje, że wcale się nie różnimy tak bardzo od facetów. W drugiej części więcej się dowiadujemy o głównych bohaterach i domyślamy się już jakie niebezpieczeństwo grozi głównej bohaterce. Są tutaj barwni bohaterzy, akcja i zakończenie, które dla mnie kończy się zbyt gwałtownie ucinając jakby historię. Nie mogę się doczekać kiedy przeczytam trzecią część trylogii ale wygląda na to, że trochę poczekam, gdyż na razie nie ma jej po polsku. Druga część zdecydowanie lepsza od pierwszej.

Uwielbiam Ethana! Cud miód chłopak! ;)

Uwielbiam Ethana! Cud miód chłopak! ;)

Dobra w swoim gatunku. Czekam na ukazanie się trzeciego tomu.

Dobra w swoim gatunku. Czekam na ukazanie się trzeciego tomu.

• Romans
  • Erotyk