All In

Tłumaczenie: polski
Cykl: Oblicza Blackstone’a (tom 2)
Wydawnictwo: Atria Books
romans, erotyka, BDSM
Julia

The second part in The Blackstone Affair series! Looming danger. A love worth fighting for. A man who’ll go all in. Ethan Blackstone has a problem on his hands. He’s broken Brynne’s trust and she’s left him. He’s unwilling to live without her and isn’t giving up—he’s dead-set on getting his beautiful American girl back. The passion between them was explosive, but the secrets they hid from...

Ethan Blackstone has a problem on his hands. He’s broken Brynne’s trust and she’s left him. He’s unwilling to live without her and isn’t giving up—he’s dead-set on getting his beautiful American girl back. The passion between them was explosive, but the secrets they hid from each other are dark and chilling and are powerful enough to destroy their shot at a life together. With political threats now directed at Brynne, Ethan is running out of time and he’ll need to gather all his strength and agility to protect her from the dangers that could take her away from him forever. Will Ethan be able to save Brynne from a past that keeps her locked in fear? Will he ever feel the warmth of her touch, the solidity of her trust again? This is a love-struck man who is willing to do whatever it takes to possess the heart of the woman he loves. He’ll go to any lengths to protect her. He’ll go all in.

Here is the fiery story of what happens when two people surrender to a love so great it can heal the scars of the past and give way to a life of pure, rapturous ecstasy.

źródło opisu: http://www.rainemiller.com/

źródło okładki: http://www.rainemiller.com/

Recenzje-w-duecie | 2013-09-15
Przeczytana: 15 września 2013

Bardzo fajna część!! Historia w tym tomie nabiera tempa, poznajemy tajemnice bohaterów i jest naprawdę gorąco - czyli wszystko to co najlepsze :) Na pochwałę zasługuje fakt, że książka napisana jest z perspektywy Ethana dzięki czemu ich historia nabiera wyrazu i nie będę Was oszukiwać - czasami jest wulgarna. Owszem książka jest napisana schematem Greya, ( na palcach jednej ręki mona w ostatnim czasie policzyć ostatnie wydania książek erotycznych, które tego schematu nie posiadają ) ale ta ma całkiem inne tło wydarzeń, inne problemy bohaterów, inne demony przeszłości... krótko mówiąc będę jej bronić i polecać :)

Iza | 2015-08-11
Na półkach: Przeczytane, Erotyk

Ciąg dalszy historii Brynne i Ethana i kolejny plagiat pomysłu.Tym razem książka jest pisana z perspektywy Ethana (jak ostatnia część Crossa). Wychodzi na jaw tajemnica Brynne (to również pomysł zerżnięty z Crossa).
Mam wrażenie,że autorka naczytała się erotyków i wydawało Jej się,że nazbierała pomysłów na własną książkę.Niestety ten pomysł się nie sprawdził.Może Grey,Cross,Stark i inni nie są bohaterami literackimi o których będzie się pisało doktoraty ale przynajmniej byli w miarę orginalni. Ethan to tylko bardzo marna kopia

Betty | 2014-05-04

Tym razem przyznaję więcej gwiazdek, gdyż ta część jest zdecydowanie, nieporównywalnie lepsza od pierwszej. Być może ma na to wpływ narracja z punktu widzenia Ethana, a być może fakt, że więcej się dzieje. Poznajemy mnóstwo nowych, ważnych informacji, akcja zarówno ta kryminalna, jak i erotyczna jest dużo bardziej rozwinięta i odnoszę wrażenie, jakby autorka doszła do wniosku, że nie warto iść na skróty, bo bardziej szczegółowe opisy działają na wyobraźnię, a pisanie książki to nie wyścigi ;)
Generalnie, tak jak pisałam wcześniej, jestem zdecydowana dokończyć te historię i czekam, aż wpadnie mi w ręce kolejna część, a póki co będę grzecznie czekać hehe.

mania | 2014-01-27

Dobra w swoim gatunku. Czekam na ukazanie się trzeciego tomu.

Przeczytana: 24 lutego 2014

To co mnie tu urzekło to punkt widzenia od strony mężczyzny. Jest to wulgarne, bezpośrednie i śmieszne. Wskazuje nam tylko, że mężczyźni również mają głupawe myśli, ciągle interpretują słowa lub czyny i potrafią sami mówić do siebie. Co jest urocze, bo pokazuje, że wcale się nie różnimy tak bardzo od facetów. W drugiej części więcej się dowiadujemy o głównych bohaterach i domyślamy się już jakie niebezpieczeństwo grozi głównej bohaterce. Są tutaj barwni bohaterzy, akcja i zakończenie, które dla mnie kończy się zbyt gwałtownie ucinając jakby historię. Nie mogę się doczekać kiedy przeczytam trzecią część trylogii ale wygląda na to, że trochę poczekam, gdyż na razie nie ma jej po polsku. Druga część zdecydowanie lepsza od pierwszej.

justa_jp | 2014-11-08

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Dalsze losy Brynne i Ethana. Pełna pikantnego sexu i itryg. Historia zaczyna się od odejścia Brynne po tym jak odkryła dlaczego Ethan zaineresował się nią. Szybko jednak okazuję się, że to co ich połaczyło to coś wiecej niż tylko przelotna znajomość. Chłopak za wszelką cenę próbuje ją odzyskać. Udaję się to ,ale tylko dlatego, że Brynne jest zawikłana w polityczne potyczki, które dotyczą jej przeszłości. Ochrona jej to teraz najważniejsze zadanie Ethana. Dochodzi do szczerej rozmowy obojga podczas, której Brynne opowiada o swojej przeszłości. To co ją spotkało jest wstrząsające i obrzydliwe. Ethan wyznaję, że ją kocha i od tej chwili zrobi wszystko co w jego mocy aby dziewczynie nie stała się krzywda. Poznajemy też klika osób, które mogą pośrednio być zawikłani w całą historie. Nie brakuję nowych tajemnic i nowych wątków. Dowiadujemy sie też co przytafiło się Ethanowi w Afganistanie i dlaczego dręczą go koszmary. Relacja miedzy nimi bardzo się normuję i związek ten powoli zaczyna...

Otka | 2013-09-14
Przeczytana: 14 września 2013

Po pierwszej części spodziewałam się czegoś innego w kontynuacji i niestety zawiodłam się na tej książce. Kolejny erotyk oparty na znanym schemacie. Wszyscy bohaterowie mają trudną przeszłość, która ze względu na małą ilość stron książki z ciekawego pomysłu została zredukowana do bezbarwnej opowieści. A częstotliwość scen erotycznych przytłoczyła dialogi i opisy uczuć bohaterów,które sprowadziły się do ciągłych ataków zazdrości Ethana. Książka straciła na oryginalności i wydaje się kiepską kopią Szarego.

Magdalena | 2014-02-28
Przeczytana: grudzień 2013

Ciąg dalszy romansu Brynne i Ethana. Dowiadujemy się więcej o mrocznych sekretach pana Blackstona i odkrywamy jego romantyczną stronę.
Dla kogoś kto zaczął czytać serię to już konieczność aby to przeczytać.
POLECAM

| 2013-10-06

Uwielbiam Blackstonea tak jak Crossa,Greya,Hamiltona,Cavendisha,Emersona i kilku podobnych do siebie panów :D

Justyna | 2014-03-18
Przeczytana: 18 marca 2014

oj oj ...nie wiem co napisać. Tak naprawdę to strasznie się zawiodłam tą częścią.Nic się nie działo. Najciekawszy moment to chyba to w jaki sposób Pan Blackstone odzyskał Brynne i to że była widziana oczami Ethana.Całą książkę tylko seks... mnóstwo seksu że czasami już nie mogłąm tego czytać. Ileż można...Ethan ciągle ślinił się na jej punkcie i wszystkich chciał zabić kto tylko na nią zerknie.Dla mnie dużżżżżżża przesada. Można być zakochanym ale bez przesady.