Zwiąż się ze mną

Cykl: Ze mną (tom 5) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Tied with Me
Patricia

Tom 5 serii Ze Mną w Seattle rozpoczętej Uciekaj ze mną On w życiu zawsze sięga po swoje fantazje. Czy ona zgodzi się ruszyć razem z nim w szał miłości? Nicola Dalton zawsze sama kierowała swoim losem. Prowadzi świetnie prosperującą cukiernię i z satysfakcją patrzy, jak rośnie liczba jej klientów, wśród których jest coraz więcej celebrytów. Niespodziewany, szalony wieczór wywraca jej życie do...

Tom 5 serii Ze Mną w Seattle rozpoczętej Uciekaj ze mną

Nicola Dalton zawsze sama kierowała swoim losem. Prowadzi świetnie prosperującą cukiernię i z satysfakcją patrzy, jak rośnie liczba jej klientów, wśród których jest coraz więcej celebrytów. Niespodziewany, szalony wieczór wywraca jej życie do góry nogami. Nicola poznaje mężczyznę, przy którym jej serce bije jak oszalałe. Ich wspólna noc jest pełna ognia, ale… nieznajomy nagle znika.
Matt Montgomery to mężczyzna, który żyje według własnych reguł. Najbardziej pożądany facet Seattle. Seksowny, opiekuńczy, oddany rodzinie i swojej pracy. Ale ma swoje tajemnice...
Noc z Nicolą to było spełnienie jego pragnienia kobiety idealnej, uległej i namiętnej. Niespodziewane wydarzenie przerywa to, czego pragnie…
Czy spotkają się znów? I co się stanie, gdy Nicola pozna sekret Matta?

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Magda Kęskiewicz | 2019-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2019

Piąta część serii "Ze mną w Seattle" jest oczywiście znowu urocza i seksowna. Tym razem poznajemy lepiej historię Matta - policjanta i mistrza shibari i Nicole - cukierniczki, debiutującej w związku z elementami BDSM. Są ładne emocje, odważne sceny (choć oczywiście BDSM w wersji bardzo soft / pop) i dużo nawiązań do wątków z poprzednich tomów. Mamy dalsze losy par bohaterów z wcześniejszych części, co jest akurat bardzo fajne, choć przydałoby się jakieś drzewo genealogiczne z tyłu książki, bo jeśli nie czytacie jednego tomu po drugim lub nie macie pamięci absolutnej, będziecie się gubić tak jak ja!

red_riddle | 2019-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2019

Nie będę się pastwić nad brakiem głębi w tej książce ponieważ jest to cecha (dla mnie wada) wszystkich książek z tej serii.
Tym razem dostajemy historię kolejnego z braci Montgomerych - policjanta Matta oraz Nicole która prowadzi cukiernię. Tak jak w poprzednich tomach, ich znajomość przebiega gładko, praktycznie bez problemu i na koniec jest jedno spięcie po którym się godzą. Czyta się to miło, bez zbędnego wciągania się w historię, co na zasadzie serialu i kolejnego odcinka. Ot, lekka, łatwa historia bez polotu.
Ciekawe, że w historii Leo i Sam nie dano zalążka postaci Nicole, skoro to do jej cukierni tak często przychodzili.
Zastanawia mnie czemu nie ma historii Caleba i Brynny. Widać duży przeskok w ich związku pomiędzy poprzednimi tomami. Autorka napisała ich historię, czemu wydawnictwo jej nie przetłumaczyło?

Monika | 2019-01-06
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Romans, Serie
Przeczytana: 04 stycznia 2019

Super seria. Slodka ale czego oczekiwac jesli jesli siegamy po romans. Historie ciekawe wciagajace a bohaterowie z roznyni historiami w tle. Czytalam z przyjemoscia jak typowy romans. Bohaterowie tej czesci ktorzy w poprzednich czesciach byli jakims tlem tutaj dostaja swoja szanse na zaistnienie w naszej wyobrazni. W tej czesci dodatkowo mamy soft bsdm w postaci wiazania ale dodaje to ciekawego spojrzenia na te historie.

Ireena | 2018-10-16
Przeczytana: 16 października 2018

Moim zdaniem najsłabsza część z tej serii.
Nie podobał mi się wątek z klubem i rozbieraniem swej kobiety przed innymi...

AnFab | 2018-05-26
Na półkach: Przeczytane, 2018

taka dosyć.

anka30 Ania | 2018-03-11

"Zwiąż się ze mną" to piąty tom tej serii. Choć książka bardzo mi się podobała, bo postać Matta bardzo mnie intrygowała już w poprzednich częściach wkurza mnie fakt że nie została wydana część o Calebie. Dlatego między czwartym a piątym tomem mamy po prostu dziurę nie chodzi mi nawet o sam związek Caleba i Brynne (choć tu pojawiło się trochę sensacji i pod tym względem ta niewydana część w Polsce jest naprawdę wciągająca) ale choćby pojawienie się Dominika który tu jest już w rodzinie przyjęty i kochany a w poprzedniej część go nie było. Nie rozumiem czemu wszystkie części nie zostały wydane ;/

Ewitka | 2017-08-28
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2017, Erotyk
Przeczytana: 23 sierpnia 2017

Kiedy przeczytałam, że bohater tej części, Matt Montgomery lubi boundage i zabawki, myślałam, że będzie pikantnie. Zaczęło się rzeczywiście ciekawie, ale potem robiło się słodko aż do bólu. Nicola, właścicielka cukierni nie jest może tak irytująca jak Samantha, ale dla mnie była taka trochę nijaka. Nie urzekła mnie ta opowieść.

Ta historia, pikantna, szybko się czyta i nadal pełna ciepła. Bardzo lubię, jedna z lepszych w serii. Polecam :)

Weronika Pabianek | 2017-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2017

Bohaterami kolejnej części jest gorący Matt i nieśmiała Nicole. Matt lubi świat BDSM, o którym Nicole nie ma pojęcia. Jednak ufając sobie w pełni doskonale się uzupełniają.
Najbardziej zapadły mi w pamięci słowa Gail, mamy Matta "Powiedzenie, że krew nie woda to bzdura." i "Ale rodzina to rodzina, czy to połączona krwią, czy samą miłością.". Polecam jak najbardziej.

Kasiek | 2016-05-29
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 28 maja 2016

Książka jest napisana w tym samym tonie, co wszystkie poprzednie części tej serii. Jest przepełniona miłością i seksem, czasami, aż do przesady. Akcji nie ma wiele, problemy bohaterów nie są poważne, a ciekawych, konfliktowych sytuacji praktycznie w ogóle nie ma. Autorka ściśle wiąże fabułę z bohaterami z poprzednich tomów. Wydarzenia z ich udziałem stanowią pewnego rodzaju tło dla wątku głównego. Ich losy przeplatają się z życiem głównych bohaterów i mają na nie znaczny wpływ. Trochę jednak tego za dużo. Po tylu przeczytanych częściach można się pogubić kto jest kim i z kim.
Niemniej jednak książka stanowi dość interesującą lekturę, choć przewidywalną w każdym momencie. Mimo, że należy go tych z rodzaju lekkich i przyjemnych, nie brakuje w niej również mądrości życiowych, nad którymi czasami warto się choć chwilkę zastanowić.