Found in Bliss

Cykl: Nights in Bliss, Colorado (tom 5)
Wydawnictwo: Siren Publishing
Found in Bliss
9781619269859
angielski
jasnastrona

Eight years after being tossed aside by the husband who took her son away, Holly Lang finds herself caught between two lovers—the exotic and dangerous Alexei Markov and the gentle but haunted Dr. Caleb Burke. A former hit man for the Russian mafia, Alexei has been in witness protection while he testified against the mob. Now that he is done, he will do anything to earn Holly’s love. Dr....

Dr. Caleb Burke is a walking contradiction. His love for Holly is obvious, but he keeps her at a distance. Underneath his gruff demeanor is a tortured soul that only Holly can heal.

As their passions burn out of control, Alexei and Caleb discover someone is trying to kill her. The only way to discover the identity of the killer is for all three to face up to the secrets of their past and work together to fight for everything they have found in Bliss.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/15898416-found-in-bliss

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/15898416-found-in-bliss

Patrycja | 2013-01-03
Na półkach: Przeczytane, 2013, E-book
Przeczytana: 08 stycznia 2013

Osiem lat po rozstaniu z mężem, który zabrał jej syna, Holly Lang czuje się uwięziona między dwoma kochankami - egzotycznym i niebezpiecznym Alexeiem Markow, a łagodnym, ale prześladowanym przez złe wspomnienia, doktorem Calebem Burke.
Dawny płatny zabójca rosyjskiej mafii, Alexei był objęty programem ochrony świadka, gdy zeznawał przeciw mafii. Teraz, kiedy jest już po wszystkim, zrobi wszystko, żeby zdobyć miłość Holly.
Doktor Caleb Burke jest chodzącą sprzecznością. Jego miłość do Holly jest oczywista, ale trzyma ją na odległość. Poza tym, pod jego szorstkim zachowaniem skrywa się udręczona dusza, którą tylko Holly może uleczyć.
Kiedy ich namiętności wymykają się poza kontrolę, Alexei i Caleb odkrywają, że ktoś próbuje ją zabić. Jedynym sposobem, aby odkryć tożsamość zabójcy jest, dla całej trójki, zmierzyć się z sekretami ich przeszłości i wspólnie walczyć o wszystko, co znaleźli w Bliss

Lilah | 2013-01-14
Przeczytana: 03 października 2012

Alex mnie rozczulał już od "One to Keep". Jego lapsusy językowe były tak urocze, że nie można go nie polubić. Za to doktor Caleb Burke to moje bożyszcze, jego NIE jest wręcz epickie. Ale i tak wolę Maxia i Ryana:)

W osiem lat po porzuceniu przez męża, który zabrał jej syna, Holly Lang uświadamia sobie, że jest złapana między dwóch kochanków – egzotycznego i niebezpiecznego Alexeia Markova i łagodnego, lecz udręczonego doktora Caleba Burke'a. Były płatny zabójca na usługach rosyjskiej mafii, Alexei, znajdował się w programie ochrony świadków, by świadczyć przeciwko mafii. Teraz, gdy to się już skończyło, zrobi wszystko, by zdobyć miłość Holly. Doktor Caleb Burke jest chodzącą sprzecznością. Jego miłość do Holly jest oczywista, ale trzyma ją na dystans. Pod maską szorstkości znajduje się udręczona dusza, którą może wyleczyć tylko Holly. Kiedy ich namiętność wymyka się spod kontroli, Alexei i Caleb odkrywają, że ktoś usiłuje ją zabić. Jedynym sposobem, by poznać tożsamość zabójcy,...

Haidii | 2014-11-09

05 # Found in Bliss

W osiem lat po porzuceniu przez męża, który zabrał jej syna Holly Lang uświadamia sobie, że jest złapana między dwóch kochanków – egzotycznego i niebezpiecznego Alexeia Markova i łagodnego, lecz udręczonego doktora Caleba Burke'a. Były płatny zabójca na usługach rosyjskiej mafii, Alexei znajdował się w programie ochrony świadków, by świadczyć przeciwko mafii. Teraz, gdy to się już skończyło, zrobi wszystko, by zdobyć miłość Holly. Doktor Caleb Burke jest chodzącą sprzecznością. Jego miłość do Holly jest oczywista, ale trzyma ją na dystans. Pod maską szorstkości znajduje się udręczona dusza, którą może wyleczyć tylko Holly. Kiedy ich namiętność wymyka się spod kontroli, Alexei i Caleb odkrywają, że ktoś usiłuje ją zabić. Jedynym sposobem, by poznać tożsamość zabójcy jest stanięcie całej trójki twarzą w twarz z sekretami ich przeszłości i wspólne działania, by walczyć o to wszystko, co znaleźli w Bliss.

daria | 2013-09-08
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 08 września 2013

Było cudownie, ale już mnie znudziło.

milka | 2017-12-07
Zuza | 2017-11-28