Back in Bliss

Cykl: Nights in Bliss, Colorado (tom 9)
Wydawnictwo: Siren Publishing
Back in Bliss
angielski
Lilah

Logan Green is back in Bliss, but only for a few weeks to help out at the sheriff’s office. Everything changes when Seth Stark strolls into town with Georgia Dawson on his arm. Seth’s arrival is anything but a happy accident. He always dreamed of a big house on the river and a wife he could share with his best friend, Logan. After building a software empire, his only goal has been to make...

Seth’s arrival is anything but a happy accident. He always dreamed of a big house on the river and a wife he could share with his best friend, Logan. After building a software empire, his only goal has been to make that dream come true. He just needed the perfect woman.

Georgia is still haunted by the dark, troubled Dom who saved her life. She can’t get Logan out of her head. Her boss brought her to Bliss to help him outfit his new summer home, but when Logan Green walks through the door she discovers Seth has something different in mind.

Seth has a plan for their mutual happily ever after, but he never dreamed that coming home would put all their lives in danger.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/17293518-back-...(?)

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/17293518-back-...»

Lilah | 2013-05-11
Przeczytana: maj 2013

Wreszcie Logan doczekał się swojej części, Sophie nie zawiodła, a ja czekam na dalsze części, bo pomimo, że seria ma 10 pozycji, to miasteczka Bliss nigdy nie jest mało.

Nie wiem czemu, ale przy czytaniu ciągle odtwarzała mi się w głowie piosenka "Georgia on my mind".

tidu | 2017-08-28
Izabela Nana | 2017-06-28