Dyskusje o książce Za kogo ty się uważasz?

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2018)
Tak, 12 zł przesyłka 13 monitorowana
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (kwiecień 2018)
Wymienię/Sprzedam:  Larista  Look  Znak Ateny  Rywalki. Dziennik  Kolacja z wampirem  Jesienna róża  Dwór skrzydeł i zguby  Lato drugiej szansy
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
15 inspirujących pisarek, które warto znać
Moim zdaniem swoimi książkami inspirują także Heidi Hassenmüller i Jana Frey - niesamowicie potrafią ukazać prawdziwe historie zwykłych ludzi.
7 lata temu
Kobieta główną bohaterką, tematyka prawie dowolna, proszę o sugestie
Nie wiem, czy ktoś już wspomniał o tej pozycji, ale z klasyki mogę śmiało polecić Szkarłatna litera. Szczerze, główna bohaterka to chyba najsilniejsza kobieta, o jakiej dotąd czytałam. Niektórzy bardzo chwalą prozę Alice Munro, np. Za kogo ty się uważasz?. Bardziej współcześnie:...
Pokazuje 12 z 30
Zobacz kolejne