Chelsea. Słynne kluby piłkarskie

978-83-7552-057-6
Chelsea, football, piłka nożna
sport
Hiszpana

Ostatnie lata londyńskiego klubu Chelsea to prawdziwa bajka. Klub-Kopciuszek czekał na mistrzostwo Anglii od 50 lat, gdy nagle pojawiła się przed nim dobra wróżka, czyli rosyjski miliarder Roman Abramowicz. W cztery lata wydał na transfery i oddłużenie klubu ponad 600 mln euro, a "The Blues" z miejsca zdobyli dwa tytuły mistrza Anglii i dwukrotnie zagrali w półfinale Ligi Mistrzów. Przeczytaj, jakie gwiazdy kupił najbardziej podziwiany, ale i najbardziej znienawidzony trener świata, Jose Mourinho.

źródło okładki: poczytaj.pl

benia86 | 2014-04-23

Jako siostra pięciu braci musiałam z czasem przejść etap zainteresowania piłką nożną (apogeum przechodziłam uzależniając się od gry "Football manager" ;)), dlatego też na mojej półce znalazła się kolekcja "Słynne kluby piłkarskie". Każda z książeczek jest wiedzą w pigułce na temat każdego klubu )barwy, hymn, stadion, historia, menedżerowie, piłkarze, statystyki, dużo małych- ale ładnych zdjęć). Dla kibica futbolu- przydatna kolekcja.
Kibicuję klubowi z Premier Ship, więc z Chelsea nie jedno już przeszłam... Ulubiony moment???...hm... rzuty karne w Lidze Mistrzów ;)

| 2016-01-10
Leto Atryda | 2014-02-11