Dzieci potrafią oglądać telewizję

Wydawnictwo: Jedność
837442009X
poradniki

Czy istnieją wartościowe programy dla dziecia Kiedy dzieci za długo oglądają telewizjęa Czy przemoc na ekranie prowadzi do zachowań agresywnych w realnym życiua Czy reklamy zmieniają nasze dzieci w bezmyślnych konsumentówa Skąd bierze się tak silna fascynacja bohaterami z ekranua Czy powinniśmy chronić dzieci przed oglądaniem programów informacyjnycha A komputer czy uzależniaa Mnóstwo takich i podobnych pytań zadają sobie rodzice.

książek: 1934
linka35 | 2014-02-17