Upał w Arizonie

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Arizona heat
Avadoro

Filigranowa Kansas McCIellan zwiodła swym wyglądem już niejednego mężczyznę. Nikt nie przypuszcza, że tę słabą istotę cechuje niespotykany hart ducha i brawurowa odwaga. Początkowo nie wiedział o tym również Paxton Moore, weterynarz z Arizony, do którego zwróciła się o pomoc w poszukiwaniu brata. Zamknięty w sobie zdeklarowany samotnik wyruszył wraz z żywiołową, nie wstydzącą się okazać swych uczuć Kansas na niebezpieczną wyprawę, nie przypuszczając nawet, jak brzemienna w skutki okaże się dla niego ta eskapada. . .

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000