Niezależna narzeczona

Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
The you-can't-make-me bride
Avadoro

Jako nastolatka Jenna Jean nienawidziła tego wstrętnego Stana Michaelsa. Ciągle jej dokuczał, stale ze sobą rywalizowali. Dlaczego więc po latach, kiedy spotkali się jako lekarz i pacjentka, poczuła, że w jego obecności mocniej bije jej serce? Jenna, zajęta dotąd robieniem kariery, nie miała czasu ani chęci na trwalsze związki z mężczyznami. Dopiero Stan sprawił, że zaczęła myśleć o miłości....

Jenna, zajęta dotąd robieniem kariery, nie miała czasu ani chęci na trwalsze związki z mężczyznami. Dopiero Stan sprawił, że zaczęła myśleć o miłości. Była jednak pewna, że nie jest kobietą w jego typie...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

Izabela | 2018-04-09
Na półkach: Halequin, Przeczytane
Przeczytana: 09 kwietnia 2018

Chłopak i dziewczyna rywalizujący w dzieciństwie(ona ugryzła go w rękę,aż trzeba było szyć)spotykają się po latach.Ona jest zastępcą prokuratora i gdy łamie kostkę on okazuję się jej lekarzem.Czują do siebie niechęć i ciągnie ich do siebie.Na przyjęciu niespodziance,które ona mu organizuje pojawia się jego była,ale ta i tak daję się przekonać i lądują na ślubnym kobiercu.

Patituti | 2018-03-14
Przeczytana: 14 marca 2018