Miłość i kłamstwa

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
CEO's Expectant Secretary
Avadoro

Brock Maddox dowiaduje się od prywatnego detektywa, że jego asystentka i kochanka, Elle, wykrada tajemnice firmy. Podczas rozmowy z samą Elle czeka go kolejna rewelacja: Elle jest w ciąży. Brock bez wahania decyduje się na ślub i jest głuchy na protesty kochanki, która pragnie nie tylko ojca dla swojego dziecka, lecz prawdziwej miłości. Elle bowiem uważa, że skoro Brock stracił do niej zaufanie, to nie ma sensu wikłać się w małżeństwo...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

ann963 | 2019-01-29
Na półkach: Przeczytane, PRACA, 2005-2010

Kings of the Boardroom 6/3
Leanne Banks - "Miłość i kłamstwa"/"CEO's Expectant Secretary"

Elle + Brock

*2010

1. Catherine Mann - "Papierowe małżeństwo"
2. Emilie Rose - "Miłosne pojednanie"
3. Maya Banks - "Narzeczona na weekend"
4. Michelle Celmer - "Płomienne wspomnienia"
5. Jennifer Lewis - "Żona za milion dolarów"

elima | 2012-07-31
Przeczytana: 02 listopada 2012

Miałam ochotę na tą książeczkę ze względu na poprzednie. Całkiem fajna i sympatyczna seria wyszła.<br />
Myślałam, że ta historia będzie taką wisienką na torcie, ale jednak była słabsza niż pozostałe. Trochę naciągana, ale całkiem dobrze się czytało :)<br />
<br />
Przeczytałam już:<br />
"Płomienne wspomnienia" Michelle Celmer<br />
"Miłosne pojednanie " - Emilie Rose<br />
"Papierowe małżeństwo " - Catherine Mann<br />
"Żona za milion dolarów" - Jennifer Lewis<br />
Przede mną jeszcze "Narzeczona na weekend" Maya Banks, ale jeszcze jej nie posiadam.