Olka

Wydawnictwo: Skrzat
978-89-7437-411-8
Ollka

Olka zmienia szkołę i wchodzi w nowe środowisko, a tu napotyka na problemy, które najwyraźniej ją przerastają. Najgorsze jest to, że nie ma wsparcia rodziców. Na pozór zwyczajne miasto, zwyczajna szkoła i zwyczajne problemy nastolatki. Za fasadą "normalności" kryje się alkohol, narkotyki, przemoc, manipulacja, bezwzględność dorosłych i młodzieńcza naiwność, która może doprowadzić do tragedii....

Na pozór zwyczajne miasto, zwyczajna szkoła i zwyczajne problemy nastolatki. Za fasadą "normalności" kryje się alkohol, narkotyki, przemoc, manipulacja, bezwzględność dorosłych i młodzieńcza naiwność, która może doprowadzić do tragedii. Olka - niegłupia, samodzielna i odważna - wikła się w bardzo trudną sytuację. Pomagają jej młodzi psychologowie, dla których zetknięcie z tą nastolatką staje się prawdziwą szkołą życia.

źródło opisu: okładka

Luna | 2015-03-08
Na półkach: Ulubione :)
Przeczytana: 07 marca 2015

POLECAM GORĄCO CAŁĄ SERIĘ "NASTOLETNIE PROBLEMY"!!!!!!!! :)BARDZO WARTOŚCIOWE I POUCZAJĄCE POWIEŚCI!!!!!!:D

Biedronka | 2013-08-10
Przeczytana: 07 sierpnia 2013

Bardzo słaba. Język straszny, styl niby to stylizowany na potoczny, akcja wolno się toczy, fabuła banalna... Słowem, porażka.

Jungra | 2012-07-23
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 2012 rok

Książka w ogóle mnie nie porwała. Akcja toczy się wolno i wszystko można przewidzieć.

Safia | 2013-02-23
Przeczytana: 22 lutego 2013

Nie podobała mi się wogóle.Jak dla mnie pootwornie nudna

weromikal | 2017-08-29
Na półkach: Biblioteka