Mowa ciała

Wydawnictwo: Abacus
poradniki

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystko, co musisz wiedzieć o języku gestów, aby bezbłędnie komunikować się z ludźmi. Kopalnie wiedzy i prosty poradnik w jednym! Jakie są tajniki języka ciała? Jakie gesty wykonywać, a jakich unikać? Jak posługiwać się mimiką? Jak interpretować słowa i odgadywać myśli rozmówcy? Jak budować swój wizerunek? Jak dostosowywać język ciała do różnych sytuacji? O tym wszystkim dowiesz się z tej książki.

aliceoz | 2016-10-08
Przeczytana: 25 września 2016