Syndrom Piotrusia Pana

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
The Peter Pan Syndrome
poradniki

Czy Twój mężczyzna jest chłopcem? Czy gorącokrwista i czasem nieszczęśliwa kobieta nie powiedziałaby: "Właśnie, że tak!"? Każdy Twój problem z nim, z jego zachowaniem został tu opisany, każdy Twój powód do narzekań został rozpoznany jako męski objaw. Czy kocha Cię za bardzo? Czy kocha Cię niewystarczjąco? Czy jest pijakiem? Nie ma poczucia humoru? Czy jest wesołkiem? Czy jest narcyzem? Czy ugania się za kobietami? Czy się masturbuje? Czy mówi o swojej mamie? Czy miał problemy między 13 a 21 rokiem życia, jakiekolwiek problemy? Nazwij je. Jeśli masz powód do narzekań, wiedz: on cierpi na Syndrom Piotrusia Pana, i Ty możesz mu pomóc. Inni z tego wyszli. Twój mężczyzna może także.

monika5555 | 2016-02-14
dadzia | 2016-02-12