Perfekcyjna pani domu. Przyjęcia z klasą

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filo
839243594X
poradniki

Przyjęcia z klasą są uzupełnieniem bestselerowego poradnika Perfekcyjna pani domu i kultowego programu telewizyjnego pod tym samym tytułem. W Przyjęciach z klasą znajdziesz pomocne rady i inspirujące pomysły, niezbędne do wydania niezapomnianego przyjęcia z klasą, swobodą i polotem. Nabierz pewności siebie w organizacji spotkań towarzyskich wszelkiego rodzaju, niezależnie od wysokości środków finansowych, którymi dysponujesz. Poznaj sekret urządzania przyjęć idealnych

Dominika | 2014-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2012

Książka powinna trafić do ludzi nie zorganizowanych,znajdą tu wszystkie potrzebne triki by zapobiec katastrofie:)

izabela81 | 2013-09-20
Na półkach: 2013 rok, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 20 września 2013

Przyjęcia, ach przyjęcia, chciałoby się powiedzieć. Ale jak samemu je urządzić, by wszystko wypadło idealnie? Anthea Turner - perfekcyjna pani domu pokazuje nam jak to zrobić. Książka jest kontynuacją i uzupełnieniem bestselerowego poradnika "Perfekcyjna pani domu" i kultowego programu telewizyjnego pod tym samym tytułem. Znajdziemy w niej masę porad, które pomogą urządzić nam niezapomniane przyjecie bez zbędnego nadwyrężania domowego budżetu, a przede wszystkim bez nerwów. W książce znajdziemy także mnóstwo fajnych przepisów.

mariola | 2016-10-26
Death | 2016-04-23