Miłość i Przeznaczenie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Horoscope". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
83-7070-351-8
esperanza

Jak odnaleźć partnera na drogę życia... Po ubiegłorocznym sukcesie "Miłości i astrologii" David Harklay odsłania kolejne tajemnice. Czy można znaleźć partnera na całe życie? Jak go rozpoznać? Czy istnieje miłość z przeznaczenia i co na to astrologia? Czy można kochać wbrew przeznaczeniu? Kim jest Twój partner karmiczny? Odpowiedzi na te i inne fascynujące pytania znajdziesz w najnowszej...

Jak odnaleźć partnera na drogę życia...

Odpowiedzi na te i inne fascynujące pytania znajdziesz w najnowszej książce Davida Harklaya.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1993

Przeczytana: październik 2012