Horoskop na rok 2007. Sekrety zodiaku

Wydawnictwo: Rytm
youstyna

Horoskop na każdy miesiąc dla wszystkich znaków zodiaku. Daje każdemu, korzystającemu z tej książki, szansę wykorzystania sprzyjającego układu planet w życiu osobistym i zawodowym. Znaleźć w niej można także przepowiednie dla Polski i dla świata, a także interesujące informacje na temat astrologii, która uczy, jak oszczędzać własną energię, kiedy podejmować decyzje, jeśli one mają być dla nas korzystne z punktu widzenia przyszłości. „Prawdziwe horoskopy – pisze Autorka – są jak światło na drodze. Jeśli zapala się czerwone, musimy się wyciszyć. Jeśli światło jest zielone, powinniśmy iść do przodu. Światło zielone to sygnał, że mamy dobrą energię i właściwą intuicję”.
David Harkley to pseudonim Violetty Koseskiej, profesora nauk humanistycznych, autorki wielu znakomitych książek, wśród nich 21 poświęconych astrologii, także kilkuset programów telewizyjnych i radiowych. Astrologia to jej pasja życiowa, przedmiot wieloletnich studiów. Rozumie ją jako prastarą wiedzę empiryczną, doskonaloną w ciągu wieków, także jako system uwarunkowań psychologicznych, których poznanie może ułatwić każdemu zrozumienie własnej natury.