Miłość rodzi się wśród gwiazd. Horoskop miłosny.

Okładka książki Miłość rodzi się wśród gwiazd. Horoskop miłosny.
David Harklay Wydawnictwo: Bauer ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Bauer
2011-01-01
2011-01-01
horoskop David Harklay

1973

Książka w przystępny sposób przybliża astrologię dla mas, pidstawowe pojęcia. Przedstawia dobór związków poszczególnych znaków zodiaku wedle swoich badań. Dość spora trafność obserwacji. Ciekawa publikacja, ale trzeba uczciwie przyznać, że to chamska kalka poprzedniej książki Pani Wioletty jakiejś tam, czyli Davida H.

Dodaj cytat z książki Miłość rodzi się wśród gwiazd. Horoskop miłosny.