Miłość i reinkarnacja

Okładka książki Miłość i reinkarnacja
David Harklay Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Oficyna Wydawnicza RYTM
2012-06-22
2012-06-22
978-83-7399-515-4
reinkarnacja telepatia hipnoza Isabel de Lara

Przeczytałam tę książkę, ponieważ szukałam odpowiedzi na moje pytania dotyczące reinkarnacji. Powiem, że zaciekawiła mnie historia przeszłego wcielenia Adeli, Isobel i jednocześnie strasznie zasmuciła. Prawdziwą miłość może rozdzielić tylko śmierć i to jest strasznie smutne, ale chyba jeszcze smutniejsze jest to, że w nowym życiu szukamy się ponownie, nie mając nawet świadomości, że kogoś szukamy i tak w kółko. Wierzę w reinkarnacje, jest dużo dowodów, że tak faktycznie jest, iż rodzimy się na nowo, tylko w nowym ciele. Także przeczucie i intuicja mi mówi, że to ma sens. W tym wcieleniu przeznaczona osoba mi umarła, ale gorąco wierzę, że w kolejnym wcieleniu ją spotkam. To straszne, że dano nam tak mało czasu w tym życiu. Książkę miło się czytało wieczorami, po przeczytaniu ogarnął mnie smutek i pogrążyłam się w zamyśleniach.

Dodaj cytat z książki Miłość i reinkarnacja