Idealny tata

Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
A dad like Daniel
Avadoro

Pociągali ją silni ,brutalni mężczyźni,niebieskie ptaki żyjące z dnia na dzień.Taki był jej kochanek,który znikł ,gdy Olivia zaszła w ciążę.Trudy samotnego macierzyństwa gotów jest dzielić z nią Daniel,przystojny sąsiad,pełen serca dla młodej matki i jej synka.Olivia waha się,czy związać się z tym człowiekiem- jest zbyt rozsądny ,odpowiedzialny,po prostu-mało interesujący...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

źródło okładki: zdjęcie własne

książek: 1939
izomorfia3 | 2014-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2014

22-35 na motorze

bookslover | 2014-03-08
Przeczytana: 07 marca 2014

Z początku byłam przekonana, że wybrałam bardzo miłą i przewidywalną lekturę, która kompletnie niczym nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Jednakże okazało się, że doznałam zaskoczenia.
Mamy dwóch głównych bohaterów. Kobieta - Olivia, jest bardzo niedojrzała. Pociągają ją tylko i wyłącznie łobuzy, mężczyźni, którzy nie myślą o przyszłości i nie dbają o siebie. Z jednym z takich właśnie jest w ciąży. Urodziła synka, który stał się jej całym światem, jednakże sama musiała go wychowywać - jej nasieniodawca zwiał, gdy dowiedział się co się szykuje.
Mężczyzna - Daniel, przeprowadził się ze względu na Olivię. Zauważył ją w lecie, jak w bikini leżała w ogrodzie ze swoimi przyjaciółkami. Bardzo się napalił widząc ją w takim stroju, dlatego natychmiast podpisał umowę wykupu domu. Zamieszkał zaraz obok niej.
O jego przeszłości nie wiemy praktycznie nic. Jedynie po jego zachowaniu widzimy, że jest bardzo porządnym mężczyzną.
Punktem, od którego zaczęła się ich znajomość - poza mówieniem sobie...