Miasteczko Niceville

2012-06-21
2012-06-21
978-83-7839-204-0
Alina Siewior-Kuś

Król jest tylko jeden, ale…

Może bez szału ale czytało się łatwo szybko i przyjemnie .

Może bez szału ale czytało się łatwo szybko i przyjemnie .

Akcja książki odbywa się w Niceville, małej mieścinie na południu Stanów Zjednoczonych u stóp tajemniczej i złowróżbnej formacji skalnej.
W Niceville liczba porwań, jest o wiele wyższa od przeciętnej.
Pewnego wiosennego dnia dziesięcioletni Rainey Teague nie wraca ze szkoły do domu. To całe śledztwo zaczyna prowadzić były żołnierz sił specjalnych Nick Kavanaugh, który obecnie jest detektywem wydziału kryminalnego.
Dni mijają, a rodzina traci już nadzieję, jest załamana, zdesperowana na powrót chłopca, że powróci cały, szczęśliwy, zdrowy do swojego domu.
A gdy odnajdują już chłopca, jest żywy, lecz zapada w śpiączkę.
I nie wiadomo czy kiedykolwiek on odzyska przytomność.
Książka wywiera bardzo ciekawe wrażenia na mnie i wzbudziła dreszczyk grozy, mnóstwo emocji było, wrażeń niesamowitych, wzruszyła mnie nie niezmiernie, zszargała moje nerwy, mocną fabułę posiada, wciągająca akcja, pędzi nie zwalnia.
Budowała napięcie doskonałe, natomiast mnie zaciekawiła, zaintrygowała, że ciężko oderwać oczy mogłam od lektury.
W świetnym stylu autor stworzył ten znakomity horror, oddał wszystko to co powinien.
Takie horrory to lubię czytać, co coś się dzieje, nie nudzi, a tu działo się dużo, rzecz mówiąc nie nudziłam się przez ani moment.
To kawał dobrej roboty, włożył w napisanie tak rewelacyjnego, świetnego horroru.

W Niceville liczba porwań, jest o wiele wyższa od przeciętnej.

Szybko się czyta, jeszcze szybciej zapomina.

Szybko się czyta, jeszcze szybciej zapomina.

Wszystko fajnie, ale mam wrażenie, że skończyła się w połowie. Nic właściwie nie zostało wyjaśnione, wątki niedokończone.

Nic właściwie nie zostało wyjaśnione, wątki niedokończone. Jakoś dziwnie wszystko się urywa i zaczyna inna akcja. Takie sobie

Niby horror, ale emocji i napięcia tyle tu co na grzybobraniu. Początek nawet ciekawy, ale potem straszna nuda, i tak przez ponad 500 stron.

Podobał mi się i chętnie bym przeczytała kolejną część, bo wiele wątków nie zostało wyjaśnionych. W sumie to nic się nie wyjaśniło. Czy ktoś mi wytłumaczy ta okładkę?!

Można przeczytać ale jak to się mówi szału nie ma.

Można przeczytać ale jak to się mówi szału nie ma.

Książka z dobrą dawką kryminału i powikłań .

Książka z dobrą dawką kryminału i powikłań .

Rozczarowanie.

Rozczarowanie.