Zanim rodzina cię wykończy i zanim ty wykończysz rodzinę

Cykl: Joga sukcesu
Wydawnictwo: Tara
839151675X
rodzina, uzdrawianie relacji
poradniki
Chira

Historia mojego życia nie jest odosobnionym przypadkiem. Znam wiele osób, które miały podobne doświadczenia. Być może Ty też oberwałeś od życia i teraz starasz się pozbierać? Ta książka daje przykład, że można. Poradziłam sobie z moim życiem, gdy wydawało mi się kompletną katastrofą. Gdzieś głęboko w sobie wierzyłam bowiem, że zasługuję w życiu na coś lepszego, niż to, co mnie spotyka. Nie...

Poradziłam sobie z moim życiem, gdy wydawało mi się kompletną katastrofą. Gdzieś głęboko w sobie wierzyłam bowiem, że zasługuję w życiu na coś lepszego, niż to, co mnie spotyka. Nie dawałam jedynie szansy temu się zrealizować. Musiano mnie najpierw zdenerwować, abym coś zrobiła. Podświadomość zapamiętała ten sposób, jako jedyny, któremu ulegała. Dlatego, abym zaczęła coś w życiu robić, musiałam najpierw moje życie zamienić w piekło i zejść na samo jego dno. Ale tak jak ja, postępuje wiele osób. Muszą najpierw doświadczyć w życiu osobistej tragedii, aby skierować swoją uwagę na możliwości lepszego życia.

Ja dokonałam w moim życiu zmian i pomogłam samej sobie. A Ty?
Nie czekaj do ostatniego momentu, właśnie teraz zrób coś dla siebie. Teraz jest najodpowiedniejszy czas do działań.
Powodzenia!

źródło opisu: Wydawnictwo Tara, 2003

źródło okładki: Tara, 2003

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!