Egzorcyzmy i ochrona przed atakiem psychicznym

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ciało i duch". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Tara
83-915167-1-7
egzorcyzmy
A--

To pierwsza z książek, którą napisałam wspólnie wraz z Leszkiem Żądło. Świat, do którego udają się dusze po swej śmierci fizycznej, był mi bliski od dziecka. Nie tylko z powodu opowieści mojej mamy, która raczyła mnie nimi, opowiadając o błakających się duszach lub o oznakach, które dawali jej bliscy zmarli, ale także z powodu osobistych, targicznych przeżyć, których doświadczyłam w...

To pierwsza z książek, którą napisałam wspólnie wraz z Leszkiem Żądło.

Świat, do którego udają się dusze po swej śmierci fizycznej, był mi bliski od dziecka. Nie tylko z powodu opowieści mojej mamy, która raczyła mnie nimi, opowiadając o błakających się duszach lub o oznakach, które dawali jej bliscy zmarli, ale także z powodu osobistych, targicznych przeżyć, których doświadczyłam w dzieciństwie.

Nigdy nie przypuszcałam także, że moja ścieżka życiowa zawiedzie mnie do momentu, gdy zawodowo przyjdzie mi zajmować się odnajdywaniem dusz, które w swej nieświadomości nie potrafią odnaleźć drogi do światła, aby powrócić do miejsca, skąd przybyły na Ziemię. Dziś, gdy już od wielu lat zajmuję się tym zawowodo, mogę stwierdzić, że jest to ścieżka pełna możliwości duchowego rozwoju, które nie tylko dostrzegam, ale i z których chętnie korzystam.

Polecam Państwu tę książkę z kilku powodów: Nie tylko pomoże wam ona zrozumieć świat, którego wielu bardzo sie boi, ale i uzmysłowi wam, że własne poczucie bezpieczeństwa, chroniące przed wpływami astralnym, wynika z własnej świadomości i akceptacji wobec tych, których często traktujemy jak intruzów, choć jeszcze nie tak dawno niektórzy z nich byli nam bliscy i nazywaliśmy ich rodziną.

Życzę przyjemnej lektury.
[http://www.annaatras.com/astral]

Oto praktyczny podręcznik uczący, jak zapewnić sobie ochronę przed atakiem psychicznym lub energetycznym, oraz opętaniem.

Egzorcyzmy – to słowo u jednych budzi ciekawość, a u innych grozę. “Nowocześnie” myślący ludzie naśmiewają się z zabobonów, za jakie uznają egzorcyzmy, ale jednocześnie nie potrafią wyjaśnić, dlaczego są one skuteczne.

Wiele osób zadaje pytania:
Czy możliwe jest opętanie?
Co świadczy o tym, że człowiek został opętany?
Jak wiele osób wpadło w uzależnienie od “złego”?
I czy to prawda, że co 10 człowiek potrzebuje egzorcyzmów?
Dostęp do egzorcyzmów staje się coraz łatwiejszy. Oferują je uzdrowiciele, szarlatani i kapłani. Wokół egzorcyzmów toczą się spory kompetencyjne o prawo do ich wykonywania. A tymczasem coraz więcej osób pada ofiarą opętania. Jak się przed nim bronić? I jak zostać egzorcystą?

Na te i na inne ważne pytania odpowiadają autorzy książki – Anna Atras – egzorcystka i Leszek Żądło – od wielu lat zajmujący się doradztwem życiowym, znawca Huny i praktyk rozwoju duchowego.
[z okładki]

źródło opisu: http://www.annaatras.com/astral

źródło okładki: http://www.annaatras.com/astral

Entrophia999 | 2014-01-09
Przeczytana: 2008 rok

Bardzo ciekawa, pomocna książka. Warto ją przeczytać.

amigowiec | 2017-07-11
Przeczytana: 08 sierpnia 2017

Książka dobra dla osób zaznajomionych z systemem Huny. Jednak czytając ją miałem mocno nieodparte wrażenie, że autorka (wraz z autorem) mocno narzuca swoje osobiste poglądy jako jedynie słuszne. Chwilami miałem odczucie pomieszania i braku spójności czytanej treści, wręcz chaosu. W tym trakcie opisów różnych zdarzeń zmieniana była forma z niemęskoosobowej na męskoosobowej. Niemniej, jeśli ktoś interesuje się tematem egzorcyzmów, czy też chciałby spróbować swoich sił w praktyce, może się posilić wiedzą zawartą w owej książce. ;)

Czytam-Sobie | 2014-02-14
Goska | 2013-01-09