Człowiek z lustra

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Labirynt". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: MON
Elika77

Porucznik Brodzki (imienia oficera niestety nie poznajemy, gdyż jest to jeden z wielu bezimiennych oficerów pilnujących ładu i porządku) ma niełatwe zadanie. Musi wyjaśnić sprawę zniknięcia wyrobów jubilerskich ze skarbca firmy „Jubiler”. W samej kradzieży nie byłoby nic dziwnego. Te przecież się zdarzają. Rzecz w tym, że domniemany sprawca był w tym czasie zupełnie gdzie indziej. Wielu świadków widziało go jednak w dwóch miejscach jednocześnie. Kto więc ma rację w tej plątaninie niejasności?
(Grzegorz Cielecki)

źródło opisu: http://www.klubmord.com