101 pomysłów na randkę

Wydawnictwo: Helion
poradniki
mantra

Randka to niejednokrotnie najbardziej stresujący moment w budowaniu związku. Z pewnością zachodzisz w głowę: co zrobić, gdzie zabrać drugą osobę, jak się przygotować? Jeśli chcesz poznać sekrety kreatywnych randek najszczęśliwszych ludzi na świecie, dobrze trafiłeś. Jeśli uświadomisz sobie, na jak wiele sposobów można spędzić czas we dwoje, zyskasz szansę na najwspanialszą randkę w swoim...

Jeśli chcesz poznać sekrety kreatywnych randek najszczęśliwszych ludzi na świecie, dobrze trafiłeś. Jeśli uświadomisz sobie, na jak wiele sposobów można spędzić czas we dwoje, zyskasz szansę na najwspanialszą randkę w swoim życiu.
Z tą książką zaskoczysz ukochaną osobę i sprawisz jej największą na świecie przyjemność, a Wasz związek znajdzie się na zupełnie nowym poziomie. Wytęż wyobraźnię i stwórz atmosferę miłosnego uniesienia w każdym miejscu, którego wcześniej nie podejrzewałeś o randkowy klimat. Ruszaj!

źródło opisu: http://uniwersytecka.pl/produkt/31398/101-pomyslow-na-randke

źródło okładki: http://uniwersytecka.pl/produkt/31398/101-pomyslow-na-randke

Northman | 2017-08-13
Przeczytana: 02 sierpnia 2017

To gdzie dzisiaj na małe rendez-vous? :)

101 pomysłów na randkę - część pomysłów fajna, część tylko ciekawa, część, mówiąc wprost, słaba (to na szczęście mniejszość), kilka z koncepcji śmiesznych... :) Generalnie książka bardzo bardzo fajna. Pomysłowa ;) A w końcu o pomysłowość po trosze w każdej randce chodzi, prawda?

Jako poradnik, małe vademecum w pigułce dla kogoś z ograniczonym czasem na wymyślanie i kombinowanie (bo o brak wyobraźni i spontaniczności nikogo broń Boże nie posądzam) - dla tego kręgu odbiorców to świetna rzecz. Książka ma przy tym jedną wielką, genialną zaletę: pomysłami na randkę autor strzela po kolei, ale każdy jest dodatkowo opisany pod kątem tego, w jakiej porze roku go stosować, ile dana randka będzie kosztować nasz portfel, ile czasowo może potrwać, w jakiej porze dnia najlepiej dany pomysł zastosować i, dodatkowo, na jakim etapie związku dany pomysł jest wskazany :) Bomba! ;) Jak już wspomniałem - dla nie mających czasu na kombinowanie to jest...

Kamilkaa21 | 2014-05-17

101 pomysłów na randkę - myślałam że to będzie bardziej ciekawy i obiecujący pełen pomysłów poradnik, no ale niestety znów się przeliczyłam.

Jak na 101 pomysłów + 3 bonusy na zaręczyny w 101 sposobie, poradnik wieje nudą trochę a czasem nawet naprawdę jak dla mnie głupimi pomysłami typu : randka na spotkaniu AA ( anonimowy alkoholi ) - gdzie trzeba było udawać że jest się alkoholikiem w zamian za nagrodę typu kino, a ludzie tam przychodzą naprawdę z poważnymi życiowymi problemami. Kolejna głupota to randka w sali zabaw McDonald czy w sklepie Empik ( czytanie nagłówków gazet lub pisanie wiadomości po nowych książkach ) czy puzzle.

Chociaż nie powiem parę pomysłów było ciekawych typu : geocaching, 4 pokoje, włoska restauracja ( nawet nie myśl że to prawdziwa restauracja bo to tylko przykrywka ) lub stać,bo .... albo dla szalonych osób randka ślubna ;)

Ogólnie uważam że można to przeczytać jako taka rozrywka w wolnej chwili,ale żeby polecać na maxa komuś to nie.

Myślę również...

nieperfekcyjnie | 2012-07-18
Przeczytana: 17 lipca 2012

Jestem pewna, że większość z Was była chociaż raz na randce. Często jest to stresujący moment, ponieważ nieraz to od niego zależy czy dana więź rozluźni się, czy wzmocni i między dwoma osobami zaiskrzy. Zdarza się, że w związkach z dłuższym stażem zaczyna wiać nudą, a wszystkie dni są prawie takie same.. Ludzie będąc ze sobą kilka lat, czasami przestają o siebie zabiegać i ich jedyną rozrywką jest siedzenie przed telewizorem. Oczywiście nie twierdzę, że jest w tym coś złego, aczkolwiek czasami warto wybrać się gdzieś razem albo zrobić coś innego niż zazwyczaj. Jednak nie zawsze mamy głowy pełne pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Zatem dobrym wyjściem jest sięgnięcie po sprawdzone „przepisy” na udaną randkę. Umożliwia to chociażby poradnik Krzysztofa Króla pod tytułem "101 pomysłów na randkę".

Krzysztof Król to trener, prowadzący szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i relacji damsko-męskich....

Anusiq | 2016-11-06

Poziom książki jest żenujący. Nawet zapominając o wielu pojawiających się błędach stylistycznych, treść publikacji NIESTETY nie pozwala o sobie zapomnieć. Czy jakakolwiek kobieta chciałaby pójść na randkę:
- do księgarni, by pisać (!) w książkach wiadomości dla czytelników typu " Ty czytasz, a dzieci w Etiopii głodują" (pomysł autora) lub "na pierwszej stronie zastąpcie wszystkie imiona bohaterów słowem 'dupa' "
- i przesiedzieć w centrum handlowym kilka godzin po to, aby wyśmiewać ludzi przechodzących obok
- w rozbitym namiocie wewnątrz pokoju, ponieważ - według autora- "wcale nie trzeba marihuany ani twardych narkotyków, aby pobudzić swoją wyobraźnię i mieć odczucie, że się jest w lesie".

Nie mogę pojąć tego, że taki gniot został dopuszczony do druku. Helion - wstydź się!

neveragain18 | 2016-02-26
Przeczytana: 19 lutego 2016

Ksiązka dość satyryczna. Właściwie jak notatki z własnego zeszytu tyle, że pisane przez mężczyznę. Przyjemna, zabawna jednak na 30minut maksymalnie. Chodź nie powiem dla ludzi nieśmiałych może być cenna wskazówką.

Sadamus | 2018-03-23
Patrix11 | 2017-12-05