Owoce egzotyczne

Wydawnictwo: Bellona
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Publikacja skierowana do osób zainteresowanych uprawą egzotycznych roślin. Wiele z nich prawdopodobnie nie zdaje sobie nawet sprawy, że w domu na oknie można wyhodować rodzynki brazylijskie, guawę, papaję i wiele innych, na co dzień rosnących w ciepłych krajach owoców. .

Tiamat | 2016-06-10
Przeczytana: czerwiec 2016

Całość: http://chlorofilowy-dziennik.blogspot.com/2016/06/owoce-egzotyczne-recenzja.html

Książka zawiera trzydzieści gatunków roślin, które możemy pozyskać z owoców, warzyw czy kłączy łatwo dostępnych w sklepach. I tak spotkamy tu klasycznie cytrynę, mango czy awokado, ale i te rzadsze owoce jak opuncje, taro czy kasztan wodny.

Każda roślina ma jedną stronę z opisem dotyczącym...

Na półkach