Johnny Depp. Osobisty album Johnny'ego Deppa

Buchmann
2012-01-01
2012-01-01
Jan Bolanowski, Weronika Berezowska

Okładka książki Księga wiedzy czarodziejskiej. Przewodnik po zaczarowanym świecie Harryego Pottera Elizabeth Kronzek, Allan Zola Kronzek
Księga wiedzy ... Elizabeth Kronzek, ...
Okładka książki Wampiry. Historia z zimną krwią spisana Barb Karg, Arjean Spaite, Rick Sutherland
Wampiry. Histo... Barb Karg, Arjean S...
Okładka książki Tezaurus Harry Potter I-VII Joanna Lipińska, Andrzej Polkowski
Tezaurus Harry... Joanna Lipińska, An...

Polecam zdecydowanie dla fanów Johnny'ego Deppa. Przy każdym zdjęciu mamy tu cytat, który pochodzi albo od niego, albo od osób, które z nim pracowały. Dzięki temu tworzy nam się pewien charakter jego postaci, możemy zajrzeć nieco za kulisy jego osoby. Album nie jest jakimś wybitnym dziełem sztuki, ale -jak mówiłam- dla fanów Deppa jest to dobrze gratka, którą przyjemnie mieć na półce

Każdy kto ma swojego idola !!! Ma zapewne album z jego zdjęciami :) ja mam i zdjęcia są cudowne okraszone cytatami aktora oraz tym co mają do powiedzenia inni, którzy z nim współpracowali. Jeden z lepszych aktorów i choć prywatnie błądzi to każda jego rola to majstersztyk. Polecam !!!

Tak jak sama nazwa za siebie mówi jest to album Johnny'ego opatrzony bardzo ciekawymi,ładnymi i dobrej jakości zdjęciami z filmów,sesji zdjęciowych i różnych eventów, gali. Obok zdjęć znajdują się cytaty Deppa oraz cytaty o nim najczęściej wypowiedziane przez innych aktorów. Poza cytatami można przeczytać krótkie informacje biograficzne. Książka jest ładnie wydana i dla samych zdjęć warto ją mieć na półce.

Osobisty album Johnny'ego Deppa.

Książka zawiera wiele ciekawostek dotyczących Johnny'ego Deppa. Jest też bardzo dużo interesujących zdjęć. Zracji, że to album to zawiera bardzo mało tekstu, dobre dla osób, które chcą dowiedzieć się tylko podstawowe informacje na temat tego wspaniałego aktora. Minusem jest to, że zdjęcia z różnych filmów i lat są porozrzucane po całym albumnie. To samo dotyczy tekstu. Jedna z informacji jest niekompletna "W 1994 r. Depp został aresztowany za zdemolowanie pokoju w jednym z hoteli w Nowym jorku. Aktor za zajście obwiniał pancernika, który ponoć ukrywał się w szafie." Aktor później jeszcze opowiadał o tym wydarzeniu, nie wiadomo co dokładnie się stało ale dał jasno do zrozumienia, że nie było żadnego pancernika. Moje ogólne wrarzenia po przeczytaniu i obejżeniu są bardzo dobre. Polecam.

Osobisty album Johnny'ego Deppa.

Bardzo ładnie wydany album z mnóstwem cytatów, który na pewno spodoba się fanom Deppa. Żeby jednak w pełni cieszyć się z zamieszczonych w nim zdjęć trzeba bardzo dokładnie znać filmografię Deppa, bo nie wszystkie zdjęcia opatrzone są dokładnymi opisami - w większości podpisy stanowią cytaty różnych ludzi na temat Johnny'ego.

Wspaniały album!

Wspaniały album!

Nawet nie na jeden wieczór. Właściwie kiepski album ze screenami z filmów i cytatami o Deppie.
Jedyny plus "książki" to Johnny i jego mordka.

Jedyny plus "książki" to Johnny i jego mordka.

Świetna książka dla fanów Deppa <3 . Pełno świetnych cytatów i interesujących zdjęć . Wielkim minusem jest brak cytatów z filmów .

„Johnny Depp. Osobisty album Johnny’ego Deppa” to świetna publikacja, ukazująca światowej sławy gwiazdora w nieco innym świetle. Na nowo poznajemy charyzmatycznego i utalentowanego aktora, tym razem jako skromnego chłopaka z Kentucky, który w życiu najbardziej ceni rodzinę, spokój i samospełnienie. Może to zbyt naiwne mówić, że odkrywamy dzięki temu prawdziwe oblicze Johnny’ego, ale na pewno po lekturze spoglądamy na niego zupełnie inaczej.

Album ten jest bardzo ładnie wykonany, a przeglądanie go to czysta przyjemność dla oka (i nie chodzi tu jedynie o niekwestionowaną urodę Johnny’ego). Liczne cytaty i wypowiedzi, zarówno samego Deppa, jak i osób z jego otoczenia, były ciekawym wzbogaceniem do zdjęć, a także dawały wgląd w opinię aktora na wiele codziennych spraw. Można było dzięki temu dowiedzieć się między innymi jakie podejście ma do aktorstwa, co ceni w swoich przyjaciołach i ile znaczy dla niego rodzina.

Mimo, że czytania zbyt wiele nie ma, album prezentuje fantastyczne walory wizualne i przeglądanie go zawsze sprawdza się jako sposób na poprawę humoru. Jest to smakowity kąsek dla wszystkich fanów Deppa, choć myślę, że to fanki będą miały z niego najwięcej radości. Doskonały pomysł na prezent.

Rewelacyjny album z cudownymi zdjęciami aktora. Bardzo dobrze ukazuje dotychczasową filmografię Deppa. Niestety jako minus uznać można trochę pojawiających się błędów w różnych słowach. Mimo to książka jest godna polecenia!

• Biografie
  • Do kupienia