Brigitte Bardot. Osobisty album Brigitte Bardot

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Seria: Osobiste albumy
Wydawnictwo: Buchmann
Ag2S

Osobiste albumy to bogate zbiory fotografii, ukazujące artystów w świetlanych latach ich kariery, jak również prywatnie.

źródło opisu: własne

źródło okładki: google

inga_dorota | 2013-10-27
Przeczytana: 27 października 2013

Co o tej książce można powiedzieć... Po pierwsze jest to album, co jest zaznaczone i w tytule, dlatego też proszę, niech nikt nie pisze, że mało do poczytania, bo taka jest natura tego rodzaju pozycji. Dużo obrazków, niewiele tekstu. Na tapetę pójdą jako pierwsze zdjęcia, jako że najważniejsze. Z pewnością nie są to zbyt osobiste foty, bowiem powszechnie znane, ale wciąż zachwycające i ukazujące urodę oraz seksapil BB w pełnej krasie. Teraz czas na komentarze. Autorka przytoczyła sporo ciekawych faktów. Bardzo spodobało mi się to, co wiele osób może zirytować. Cytowano słowa nie tylko Bardotki i osób z jej otoczenia, ale także fragmenty piosenek, czy książek fabularnych, w których odniesiono się do Brigitte; wspomnienia znanych muzyków opisujące wpływ sławnej Paryżanki na ich późniejsze fascynacje kobietami; przykłady zdań z BB z podręczników wyjaśniające zasady semantyki! Wpływ Francuski był niczym nieograniczony i w tej książce to widać. Ona kreowała rzeczywistość, w której żyła....