Heath Ledger. Osobisty album Heatha Ledgera

albumy
Jan Bolanowski, Weronika Berezowska
Osobiste albumy
heath ledger batman joker album

Heath Ledger to aktor, który zdołał zyskać grono fanów, mimo że jego kariera urwała się kiedy miał zaledwie dwadzieścia dziewięć lat. Album mu poświęcony nie jest jednak tak wyjątkowy jak ten czlowiek, wiele mu brakuje; wiem że Heath miał kangura kiedy był młody, i że niewiele brakowało aby zagrał w Moulin Rouge. Zobaczyłam zdjęcia z filmów, poznałam zdania na jego temat...

Bardzo fajny albumik z wieloma zdjęciami Heatha Ledgera z różnych planów filmowych, w których występował. Nic więcej nie można dodać.

Kolejny album, który jest o niczym. Myślę, że o ile jeśli ktoś nie kolekcjonuje tylko ładnych wydań, niekoniecznie do czytania, a raczej takich, co będą ładnie wyglądać, to ta książka raczej się do niczego nie przyda. Treść jest mocno nieciekawa, jak króciutka pseudobiografia z kolorowej gazety, zdjęcia średniej jakości, a i dobór bardzo przypadkowy, mam wrażenie.
Będę się...

Heath Ledger: 10/10. Ten album: 1/10!!! Wad jest tyle, że szkoda pisać, ale najważniejsze:
- powtarzające się zdjęcia,
- w większości zresztą z filmów, nawet nie planów zdjęciowych,
- cytaty zebrane chyba z Wikipedii...

NATOMIAST PODSTAWOWY ZARZUTEM DO ALBUMU JEST OSZUSTWO POLSKIEGO DYSTRYBUTORA - TO NIE JEST OSOBISTY ALBUM HEATHA LEDGERA.
Naprawdę, w dobie internetu w...

Ładne obrazki i tak trochę nic poza tym. Ale jako fance pana Ledgera nic mi więcej nie jest konieczne do szczęścia. Za dużo cytatów z filmów, często z innych niż na danym zdjęciu, zamiast tego śmiało można by umieścić więcej wypowiedzi samego aktora lub innych osób o nim.

''Facet taki jak on, pojawia się raz na 50 lat'' - Brian Helgeland, reżyser OBŁĘDNEGO RYCERZA.

Heath Ledger - tragiczna i nagła śmierć uczyniła z niego legendę a ostatnia z jego ról - Oscarowy Joker - charyzmatyczny, inteligentny i przebiegły - stała się rolą kultową.
Pozycja ta pokazuje tę legendarną już postać i jest właściwie albumem - albumem pięknie wydanym, bogatym...

Album przede wszystkim dla zagorzałych fanów. Jest trochę błędów; niektóre cytaty z filmu, nie tyle co nieciekawe, ale wycięte z kontekstu stają się niezrozumiałe. Na plus ciekawostki i wypowiedzi Heatha.

Wolałabym, aby było więcej ciekawostek, przemyśleń przyjaciół, zamiast, cytatów z filmów. Trochę mi tego zabrakło. Mimo to, jest to album pięknie wydany, ze wspaniałymi zdjęciami. Polecam dla każdego fana :)

Świetnie wydany album.

• Albumy