Studiamo la lingua italiana. Podręcznik

Okładka książki Studiamo la lingua italiana. Podręcznik Halina Popławska, Zofia Szenajchowa
Okładka książki Studiamo la lingua italiana. Podręcznik
Halina PopławskaZofia Szenajchowa Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN inne
inne
Wydawnictwo Naukowe PWN
1985-01-01
1985-01-01
język włoski podręcznik

Dobra książka dla ludzi uczących się języka włoskiego. minusem jest brak klucza do ćwiczeń.

Bardzo dobry podręcznik do nauki włoskiego, w łatwych czytankach zawiera wiele informacji na temat Włoch, geografii, kultury, literatury i różnych dziedzin życia codziennego. Dobrze jest też uporządkowana gramatyka języka włoskiego.

Bardzo dobry podręcznik,obejmuje różne dziedziny życia

Bardzo dobry podręcznik,obejmuje różne dziedziny życia