Książka Roku 2018

Kalendarz 2019
Inne
Katarzyna

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

To już piąty kalendarz Beaty Pawlikowskiej, jaki kupiłam. Zawsze sprawdzały się dobrze, a robienie w nich notatek było samą przyjemnością. Obserwowałam też niewielkie zmiany zachodzące w wydaniach, jakie zachodzą z roku na rok. W tym roku mam wrażenie, że jest ich więcej, jednak dotyczą tylko szaty graficznej. O ile podoba mi się, że szlaczek na dole strony sprawia, iż każdy miesiąc jest widocznie "oddzielony" od innych (co może pomóc w szybszym znalezieniu konkretnej daty), to już na samej stronie sam szlaczek jest odrobinę zbyt szeroki- wiem że to drobiazg, jednak sprawia że strona wygląda bardziej... dziecinnie? Jednak to tylko moje osobiste zdanie. W zeszłym roku wprowadzono m/w raz na 10 dni jakąś piosenkę, którą można było odsłuchać za pomocą aplikacji Tap2c. Podobało mi się to, jednak rok się kończy, a ja- chociaż ściągnęłam aplikację na telefon- jakoś dotąd nie skorzystałam z tej możliwości. W kalendarzu na rok 2019 piosenek już nie ma, co trochę mnie zmartwiło na początku,...

esa | 2019-01-04

Kalendarz to moje narzędzie pracy dlatego też od kilku lat używam, kalendarze z serii od Paulo Coelho ze względu na ich wytrzymałość. Wygląd jest dla mnie bardzo ważny, a miłe sentencje często pomagają w trakcie dnia.
Kalendarz p.Beaty jest równie kolorowy i bardzo pozytywny. Jest on w 100% zgodny z tym, co autorka pisze/nagrywa/przekazuje w mediach. Niestety od zawsze ma 1 cechę, która go skreśla w moim użytkowaniu: słaby papier. Jest to bardzo fajny ekologiczny papier, który bardzo mi się podoba, ale niestety długopis robi dziury, a pióro przebija na drugą stronę.

Katarzyna | 2018-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2018

ROK DOBRYCH MYŚLI 2019 – recenzja przedpremierowa

„… Odwaga, żeby być innym od wszystkich
Pozwoli ci odkryć i znaleźć to,
Co dla większości jest niedostępne …”

Będzie krótko, spontanicznie i na temat. Każdy dzień powinien być inny i niepowtarzalny. Życie to sukcesy, ale i małe porażki, o których pragniemy zapomnieć.

Beata Pawlikowska stara się, by dzień był początkiem i sumą trafnych myśli. Ostatnio jej bestsellery czytelnicze, czyli „Samotne Wyprawy”, oraz „ Jestem szczęśliwym singlem” stały się odpowiednim planem, ciekawością i fascynacją dla czytelników. Dziennikarka ma na swoim koncie wiele publikacji podróżniczych, ale kalendarz na 2019 rok cieszy oko i sprawia, że zapiski, stają się przygotowaniem dnia w najlepszy możliwy sposób. Ważne telefony, spotkania biznesowe i listy zakupów nie będą już uciążliwe ;-)

Zastanów się ile myśli na minutę krąży w twojej głowie. A jak je definiujemy? Proces myślowy - to jedna z najpotężniejszych sił, jakimi dysponuje człowiek. Trzeba...

NatNat | 2019-01-13
Przeczytana: 2019 rok