Tosia i pudełko

Wydawnictwo: Muchomor
jusola

Tosia i pudełko - o dziewczynce, która bardzo lubi robić coś z niczego i pudełku, które uwielbia być w centrum uwagi. Kolejna po Tosi i karteczce historyjka, która zachęca do przyjaznej środowisku zabawy. Dla wszystkich dzieci, które lubią śmieci! "Po karteczce pora na pudełko. I to nie byle jakie - duże i... zapomniane, które chciałoby jeszcze przeżyć jakąś przygodę. Okazuje się, że nawet...

Dla wszystkich dzieci, które lubią śmieci!

"Po karteczce pora na pudełko. I to nie byle jakie - duże i... zapomniane, które chciałoby jeszcze przeżyć jakąś przygodę. Okazuje się, że nawet w życiu pudełka zdarzyć się może niespodzianka. Kantek, bo takie wdzięczne imię nosi tekturowy bohater, dzięki pomysłowości Tosi i Franki staje się bardzo potrzebny i doceniony i... piękny. Obrazkowo-słowna opowieść o tym, że czasem rzeczy z pozoru nieprzydatne mogą się okazać prawdziwym skarbem."

Ewa Świerżewska,
redaktor naczelna portalu Qlturka.pl