Bo ja idę do szpitala

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Trudny Temat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: EZOP Agencja Edytorska
jagarkar

Sześcioletniego Alka czeka operacja serca i długi pobyt w szpitalu. Jest przestraszony i smutny, ale strach przed bólem i nieznanym miejscem pomogą mu przezwyciężyć przyjaciele - pluszowy łoś Tadeusz i mała Patrycja. Razem będą poznawać obcy szpitalny świat. Chłopiec przeżyje z nimi wiele przygód z wyprawą w kosmos włącznie! Odkryje tajemnice pracy lekarzy i pielęgniarek, zrozumie znaczenie skomplikowanych terminów medycznych. Książka pozwoli dziecku oswoić strach przed szpitalem, a rodzicom pomoże w rozmowach na te niełatwe tematy.
Dla dzieci od lat 5.

Książka wydana we współpracy z Fundacjami Cor Infantis i Lux Cordis.

źródło opisu: Agencja Edytorska Ezop, 2010

źródło okładki: http://ezop.com.pl/produkty-dla-dzieci,produkt,bo-ja-ide-do-szpitala

Ewa318 | 2016-10-07
Przeczytana: 07 października 2016