Wirus

Wydawnictwo: Amber
Treshold
Sensacja, wirus, virus
Magda

Niesamowita śmierć sekretarza obrony USA skłania studenta medycyny Jeremy'ego Rossa do wszczęcia prywatnego śledztwa. Ślady prowadzą do instytutu genetyki w Tucsome, pozostającego pod opieką tajnej agencji rządowej. Jednak Jeremy z przerażeniem odkrywa, że wybitny genetyk, doktor Waters, prowadzi w Tucsome własne badania. jeśli szalony geniusz zrealizuje swoje zamiary, ludzkości grozi niewyobrażalne niebezpieczeństwo.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: Własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!