Skazany

Wydawnictwo: Goneta.net
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-62041-55-8
Dominika

„Skazany” — to studium psychologiczne z elementami kryminału. Rafał Wałęka porusza w nim śmiało problemy społeczne jak narkomania, prostytucja czy pedofilia oraz korupcja. Zenon Warski, główny bohater to genialny psycholog ze słabościami i pewną skazą. Niektóre jego metody mogą wzbudzać kontrowersje, ale nikt nie może odmówić mu skuteczności w leczeniu ludzi. Szaman ludzkich umysłów, drań i...

Zenon Warski, główny bohater to genialny psycholog ze słabościami i pewną skazą. Niektóre jego metody mogą wzbudzać kontrowersje, ale nikt nie może odmówić mu skuteczności w leczeniu ludzi. Szaman ludzkich umysłów, drań i bohater w jednym. Prowadzi prywatny gabinet psychologiczny, do którego pewnego dnia trafia dziwny pacjent, którego Warski próbuje leczyć z kompleksów wobec płci pięknej. Niestety dobre zamiary naszego bohatera mają tragiczny skutek. Dr Warski niechcący rozbudza terapią pedofilskie skłonności u wspomnianego pacjenta. Gdy Zenon odkrywa ten fakt postanawia to za wszelką cenę naprawić błąd. Oprócz rozterek głównego bohatera autor stara się pokazać również przykłady problematycznie podejmowanych wyborów przez ludzi w sytuacjach kryzysowych. Sytuacje te powodują odchodzenie od ogólnie przyjętych norm społecznych. Niejednoznaczność czynów może prowadzić do różnych osądów postępowania postaci w opowieści. Co zrobi główny bohater? Oprze się chaosowi czy na zawsze pogrąży się w dolinie własnych słabości? Przekonaj się!

źródło opisu: http://www.goneta.net/sklep/product_info.php?cPath=22&products_id=130

źródło okładki: http://www.goneta.net/sklep/product_info.php?cPath=22&products_id=130

Kassik | 2014-10-04
Na półkach: Posiadam e-book