Coś mi tu śmierci

Okładka książki Coś mi tu śmierci
Rafał Wałęka Wydawnictwo: Ridero utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Ridero
2020-11-24
2020-11-24

więcej Więcej

Jest to książka kompletnie nie w moim stylu. Tekst ten pisany jest z podzialem na role. Co sprawia ze nie mamy problemu ze zdefiniowaniem odpowiednich scen.
Ksiazka opowiada o siedemdziesięcioletnim mężczyźnie, który w dniu swoich urodzin postanawia odejść z tego swiata. Jak dla mnie jest to gotowa sztuka moze zobaczenie jej w teatrze przemówiłoby do mnie bo teraz jestem...

Kiedy zobaczyłam, że Wałęka wydał coś nowego, poleciałam w te pędy zakupić. I oczywiście było warto :)

„Coś mi tu Śmierci” to po prostu ostra jazda bez trzymanki. Gotowa sztuka, którą bardzo chciałabym zobaczyć na deskach teatru. Niech to ktoś wystawi!
Jak na autora przystało jest to pojechana aż do przesady historia i tu akurat jestem na tak. Bo w przesadę trzeba umieć,...

• 2020

Dodaj cytat z książki Coś mi tu śmierci