W zapomnieniu

2012-04-25
978-83-7722-395-6
Lingas-Łoniewska Novae Res dramat romans miłość mafia agnesscorpio

Okładka książki Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Syndykat. Siła życia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Syndykat. Siła... Agnieszka Lingas-Ło...

Jedna z moich ulubionych książek, do której mam sentyment. Nie przekombinowana, bardzo życiowa, dobrze napisana l, wciągająca historia. Bohaterowie bardzo zwykli, prawdziwi.
Absolutnie polecam

Absolutnie polecam

Warto mieć tą namiastę człowieka w człowieku.

Warto mieć tą namiastę człowieka w człowieku.

Fajna polska sceneria. Fabuła wciągająca czyta się szybko.
Polecam.

Fajna polska sceneria. Fabuła wciągająca czyta się szybko.
Polecam.

Naprawde wciagajaca, zyciowa,wzruszaja.bardzo polecam, w mojej rodzinie przechodzila z rak do rak I wszyscy po przeczytaniu byli zachwyceni.

Jedyna książka pani Lingas-Łoniewskiej, która mnie przekonała...

Jedyna książka pani Lingas-Łoniewskiej, która mnie przekonała...

Wracam do wcześniejszych powieści Agnieszki Lingas-Łoniewskiej i "W zapomnieniu" to idealny powrót. Magda wraca do rodzinnego miasteczka po studiach aby pracować w swojej dawnej szkole jako psycholożka dziecięca. Michał Langer po śmierci rodziców opiekuje się młodym braciszkiem Marcinem. Kiedy młody Langer rozrabia w szkole Michał zostaje wezwany do szkoły. Spotkanie z dawną koleżanką a obecnie panią psycholog wiele namiesza w życiu braci i to w tym dobrym i złym znaczeniu.

Nie wiem. Jakieś to wszystko momentami takie przerysowane, pompatyczne i cukierkowe.

Ksiazka jest wzruszajaca, piekna i pelna emocji historia Magdy i Michala❤️Milosc, przyjazn, lojalnosci, ciezkie wybory, przed ktorymi stana oboje, niebezpieczne sytuacje z ktorymi przyjdzie im zmierzyc, radosci i smutki to wszystko znajdzie na stronach tej ksiazki. To ksiazka, ktora warto przeczytac❤️

Witajcie :)
Dzisiaj wyjątkowo wieczorową porą.😇
Zawsze gdy czekam na nowsze pozycje to bierze mnie na wspominki.

Dzisiaj przypomniało mi się o książce, którą czytałam już dobrych parę lat temu. Dzięki niej rozpoczęła się moja przygoda z autorką.
Agnieszka Lingas-Łoniewska Pisarka ma oczywiście wiele świetnych historii na koncie ale tutaj, zawsze będzie towarzyszyć mi pewnego rodzaju nostalgia.

Uczucia, pasja, bezradność to tylko jedne z niewielu słów, których mogłabym użyć przy opisaniu tej fabuły.

Uniwersalność tej historii jest ponadczasowa. Zawsze chcemy zmian na lepsze, przyzwyczajenia i brak odwagi często jednak wygrywają.
Oprócz świetnej, romantycznej relacji głównych bohaterów mamy tu zderzenie z rzeczywistością.

System nas wciąga, niektórzy mają siłę iść dalej, niektórzy płyną z nurtem.

Bardzo dużo emocji, pamiętam, że przeżywałam bardzo żywo wszystko z bohaterami.

Tych, którzy nie mieli jeszcze tej przyjemności aby się zapoznać, szczerze zachęcam. Dla mnie to jedna z bardziej sentymentalnych książek.

Dobrej nocy Kochani ☺️

Witajcie :)
Dzisiaj wyjątkowo wieczorową porą.😇
Zawsze gdy czekam na nowsze pozycje to bierze mnie na wspominki.

W zapomnieniu - Agnieszka Lingas-Łoniewska

Magda wraca do rodzinnego Walbrzycha i jako młoda Pani pedagog rozpoczyna prace w szkole, do której niegdyś sama uczęszczała.
Już pierwszego dni po powrocie spotyka osoby, które kiedyś razem z nią chodziły do szkoły. Wiolka okazuje się być tam asystentka, lecz kobiety raczej nie przepadają są sobą. Jednak kiedy dziewczyna spotyka dawnego chłopaka, w którym kiedyś się podkochiwała okazuje się, ze jego brat jest dzieckiem problematycznym i musi wezwać Michała do szkoły, by porozmawiać z nim o Marcinie. Jako, ze tylko on jest jego prawnym opiekunem, okazuje się, ze nie do końca Mężczyzna radzi sobie z cal sytuacja. Magda tez nie wie wszystkiego.
Sytuacja się zmienia, kiedy Magda i Michal zbliżają się do siebie….
Czy miłość z przed lat może wykwitnąć i trwać po tylu latach?
Co się stanie kiedy Magda dowie się, ze Michal należy do grupy przestępczej ?
Czy można zapobiec lawinie wydarzeń ?
I ostatnie, czy miłość jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności ?

Tego dowiecie się sięgając po książkę „W zapomnieniu”. Pani Agnieszka stworzyła piękna historie o miłości, przetrwaniu, poświeceniu, przyjaźni i rodzinie. Mimo wątku gangsterskiego, którego ostatnio mam dosyć, tutaj wyszło to naprawdę świetnie. Historia pokazuje nam życie, które nie jest łatwe, zwłaszcza w obliczu tego, ze nas główny bohater miał naprawdę ciężka sytuacje w domu, a potem jeszcze objął prawa opieki nas bratem. Pojawienie się Magdy w jego życiu sprawiło, ze nie tylko Marcin był dla niego ważny i chciał zapewnić wszystko co najlepsze, nawet wielkim kosztem tego co go czekało.

Jest to bardzo fajna obyczajówka, która wciąga i nie puszcza dopóki nie przeczytamy ostatniego zdania. Z chęcią pozam dalsze losy małego Marcina. Bohaterowie byli realistyczni, dobrze wykreowani. Historia jest spójna i tempo dopasowane dobrze, mimo, iż pod koniec przyspieszyło, to czytało mi się bardzo dobrze.

Polecam każdemu, kto wierzy w sile miłości i przyjaźni!

Współpraca recenzencka - Wydawnictwo Burda

W zapomnieniu - Agnieszka Lingas-Łoniewska