Rozmowa Kwalifikacyjna z Pracodawcą Po Angielsku

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-932535-3-1
poradniki
smasna

Dowiedz się, jak odpowiednio przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Poznaj przykładowe pytania oraz sensowne odpowiedzi. Wydanie drugie, poszerzone z tłumaczeniem. Oddawana w Wasze ręce publikacja adresowana jest do wszystkich, którzy planują przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Nie dotyczy to tylko osób, które pragną podjąć pracę za granicą, również w Polsce...

Wydanie drugie, poszerzone z tłumaczeniem.

Oddawana w Wasze ręce publikacja adresowana jest do wszystkich, którzy planują przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Nie dotyczy to tylko osób, które pragną podjąć pracę za granicą, również w Polsce coraz częściej rozmowy prowadzone są w tym właśnie języku. Warto więc dobrze się do nich przygotować. Podczas rozmowy rekruterzy zwracają szczególną uwagę na zakres słowni-ctwa (głównie słownictwa specjalistycznego) oraz umiejętność komunikowania się w języku obcym.

Bestseller wydawniczy, który pomógł już tysiącom osób.

W mojej książce skoncentrowałam się na pytaniach zadawanych najczęściej podczas rozmów kwalifikacyjnych. Z książki mogą również korzystać pracodawcy, aby dowiedzieć się, jakie pytania zadawać, a jakich unikać. Ponadto, książka przedstawia gotowe odpowiedzi, przydatne zwroty i wyrażenia wraz z tłumaczeniami. Wszystko po to, aby przygo-towanie się do rozmowy było maksymalnie uproszczone.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, ta książka z pewnością dostarczy Ci niezbędnego materiału językowego.

Książka, która podpowie Ci, jak nabrać pewności siebie oraz wywrzeć korzystne pierwsze wrażenie.

Opinia na temat ebooka:
"Przećwiczyłem z pomocą tej książki odpowiedzi. Wszystkie pytania, które mi zadano były identyczne jak w tej książce. Tak więc odpowiadałem będąc pewny siebie, bez stresu. I najważniejsze... zdobyłem wymarzoną pracę".

Leszek, 31 lat, inżynier budowlany

źródło opisu: http://www.eprofess.pl/rozmowa-kwalifikacyjna-z-pr...(?)

Katarzyna | 2014-09-05
Przeczytana: 05 września 2014

Polecam książkę, mi pomogła przygotować się do rozmowy w języku angielskim. Zawiera wiele przydatnych zwrotów do użycia oraz rad jak odpowiadać na niektóre pytania rekrutacyjne

Kajto_mk | 2018-04-19
maleficent | 2016-04-14