S.O.S dla stawów. Wsparcie żywieniowe w chorobach reumatycznych

Katarzyna OlejniczakAnna Piekarczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo M zdrowie, medycyna
Wydawnictwo M
stawy reumatyzm zapalenie stawów choroby reumatoidalne
zdrowie, medycyna
stawy reumatyzm zapalenie stawów choroby reumatoidalne

Książka pięknie wydana. Jednak jeśli chodzi o treść, to trochę się zwiodłam. Doskonale rozumiem, że jest jeszcze mało danych na temat chorób reumatycznych, jednak w książce tej są tylko podstawowe informacje, duża czcionka, zdecydowanie zbyt duża ilość rysunków i przepisy zaczynające się od połowy książki.

Zdecydowanie książkę bardziej polecam pacjentom lub laikom, którzy...

więcej mniej