Dziedziczka

Tłumaczenie: Kucharuk, Bożena. Tł.
Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Hill Country Christmas
deana

Ameryka, XIX w. Opuszczona przez rodziców Delia Keller hołubi marzenie o własnym domu. Dużym, solidnym, dającym poczucie bezpieczeństwa, którego od dawna jej brakuje. Jest biedna i wie, że musiałby się zdarzyć cud, aby marzenie się ziściło. I oto niespodziewanie odwiedza ją nieznajomy mężczyzna. To Jude Tucker, przyjaciel jej, jak się okazuje, nieżyjącego ojca. Powiadamia Delię, że...

Ameryka, XIX w.
Opuszczona przez rodziców Delia Keller hołubi marzenie o własnym domu. Dużym, solidnym, dającym poczucie bezpieczeństwa, którego od dawna jej brakuje. Jest biedna i wie, że musiałby się zdarzyć cud, aby marzenie się ziściło. I oto niespodziewanie odwiedza ją nieznajomy mężczyzna. To Jude Tucker, przyjaciel jej, jak się okazuje, nieżyjącego ojca. Powiadamia Delię, że odziedziczyła znaczny majątek. Wieść o bogactwie Delii szybko rozchodzi się w miasteczku. Szczęśliwa dziedziczka snuje plany, kupuje stroje, nieświadoma, że pieniądze przysporzą jej wrogów i kłopotów.

źródło opisu: http://harlequin.pl/ksiazki/dziedziczka

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/dziedziczka