Schudnij zdrowo

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

Książka przedstawia program odchudzający metodą GMLK. Graficzna Metoda Liczenia Kalorii pozwala schudnąć zdrowo, bezpiecznie i trwale, czyli bez efektu jojo. Nie jest to bowiem kolejna dieta cud, a powolna lecz konsekwentna zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych i ruchowych. Autorka wyjaśnia jak wybrać właściwą dietę niskoenergetyczną, opisuje co, jak i kiedy jeść, i w jaki sposób wszystko kontrolować, począwszy od robienia zakupów.

kofica | 2013-01-14
Przeczytana: grudzień 2013