Za młoda na śmierć

Okładka książki Za młoda na śmierć M.William Phelps
Okładka książki Za młoda na śmierć
M.William Phelps Wydawnictwo: Hachette Polska Seria: Zbrodnie Prawdziwe kryminał, sensacja, thriller
Zbrodnie Prawdziwe
Hachette Polska
2012-03-12
2012-03-12
morderstwo młodociani mordercy tajemnice fakty

Świetna książka dla wszystkich fanów crime true. Trzyma w napięciu do końca.

Świetna książka dla wszystkich fanów crime true. Trzyma w napięciu do końca.

Polecam dla fanów podcastów true crime. Szczegółowo przedstawiona zbrodnia na nastoletniej amerykance.

To takie straszne, że człowiek stara się wychować dziecko na dobrego człowieka, wpaja mu rożnego rodzaju zasady i wypełnia jego całe życie miłością, staje na głowie by dziecko miało wszystko i czuło się BEZPIECZNIE, bo czy jest coś ważniejszego niż bezpieczeństwo? Lecz wystarczy jeden krok w stronę nieodpowiednich osób i zaczynaja się schody... i bezradność, bo nadchodzą problemy...
Ta historia była tak straszna ponieważ nie była nawet jakoś bardzo odległa od współczesnych problemów. Najstraszniejsze jednak w tym wszystkim jest fakt, iż to historia oparta na faktach! To straszne co DZIECI są w stanie zrobić i to z takiego błahego powodu...
Na prawdę polecam przeczytać tę książkę w środku znajdziecie zdjęcia... aż ciarki mnie przechodzą jak myśle o tej książce.

Kryminał, literatura faktu... Historia przerażająca bo o brutalnej zbrodni dokonanej na szesnastolatce przez jej rówieśników. Historia opowiedziana z takimi szczegółami i w taki sposób, że czytając włos się jeży.

Nie lubię kryminałów, a tu trafił mi się na faktach.Przerażające, jeszcze czytałam to w nocy.Pierwsze i ostatnie takie czytadło.

Przyznam szczerze, że męczyłam się tą książką. Czytałam ją bardzo długo i nawet przychodziły mi myśli, by ją całkiem rzucić.
Kupiłam ją, bo opis mnie zainteresował, myślałam, że to będzie ciekawy kryminał, ale tak nie było. Zachowanie młodzieży było niezwykle irytujące, a najbardziej szokował i nadal szokuje mnie fakt, że mieli tak banalny dostęp do wszystkiego, co złe, a zwłaszcza w ich wieku: narkotyki, alkohol, seks... Jak dla mnie za dużo opisywali zachowań/rozmów ludzi zamieszanych w śmierć Adrianne, spokojnie mogli to skrócić.
Raczej nie polecam tej książki, są o wiele ciekawsze pozycje z tego gatunku.

Historia wstrząsająca,ale napisana za długo i za nudno.

Historia wstrząsająca,ale napisana za długo i za nudno.

Książki z Hachette są jednymi z niewielu, których nigdy nie mam dość. Seria "Prawdziwe zbrodnie" została przeze mnie wypatrzona jakiś czas temu. Zaplanowałam przeczytać wszystkie. Ta jest drugą, której przy okazji nie zapomnę na długi długi czas...

Więcej na:

Więcej na:

za dużo za długo. historia wstrząsająca, ale rozciągnieeeeeetaaaaa. autor daję nam mnóstwo faktur bez których książka mogłaby sie obejść. buduje napiecię dłuuugggooo, a kiedy juz dochodzi o punktu kulminacyjnego jest jakos tak ... nudno. cos jakby kupić wielki potężny fajerwerek, podpalic go i zobaczyc lekko widoczny mglisty slad na niebie.

Oceniłam książkę za styl jej napisania, bo nie jestem w stanie oceniać samej histori. Autor świetnie pisze.

• Historie prawdziwe
  • 2017
  • Recenzyjnie
  • Hachette - seria: Prawdziwe zbrodnie

Dodaj cytat z książki Za młoda na śmierć