Zupa musi być

Zwierciadło
2011-01-01
2011-01-01
życie opowieści

Krótka, zabawna, idealna na poprawę humoru podczas gotowania :)

Krótka, zabawna, idealna na poprawę humoru podczas gotowania :)

Jeśli chcesz sobie poprawić humor, zjedz zupę albo... przeczytaj książkę Magdy Kołodkiewicz "Zupa musi być". Ni to powieść, ni opowiadania, ni fabularyzowane felietony o życiu codziennym kobiety z mężem i dzieckiem. I od razu uczulam, że to pozycja odpowiednia dla matek i ojców. Osobom bezdzietnym również polecam, ale ostrzegam, że może okazać się nieśmieszna i zupełnie niezrozumiała. Tak to bywa, że pewne rzeczy da się pojąć, gdy dotknie się ich osobiście.

Króciuteńka, zabawna i prawdziwa.
Znam te stany.

Króciuteńka, zabawna i prawdziwa.
Znam te stany.

Zabawna, samo życie dla każdej "kury domowej".

Zabawna, samo życie dla każdej "kury domowej".

Po ostatnich swoch opiniach zacząłem się obawiać, że hejtuję. Więc szybciutko dopisuję coś pozytywnego. Magda Kołodkiewicz... wpadła mi w ręcę przypadkiem kilka dni temu, troszkę zgrzytały mi w zębach "ukradzione" zwroty (choćby o tym spoceniu się dziecka),cieniusieńka, max. na godzinę czytania (za to odjąłem gwiazdki),ale... ciepła, zabawna, dobrze napisana. Magda pisz więcej (i dłużej). Na pewno masz we mnie czytelnika.

Ambitna literatura to to nie jest ,ale w tym przypadku ma być rozrywkowo i wesoło, i tak jest.Łatwa lekka i przyjemna. Polecam.

Bardzo przyjemna książka do pochłonięcia w jedno popołudnie.
Łatwa, lekka i przyjemna.

Bardzo przyjemna książka do pochłonięcia w jedno popołudnie.
Łatwa, lekka i przyjemna.

Najbardziej ironiczna, sarkastyczna i prawdziwa książka jaką czytałam :) Dzięki temu jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Świetnie się czyta. Polecam!

Dla mnie łatwa, szybka i przyjemna. Połknęłam w przeciągu jedego popołudnia. Nie należy do książek najambitniejszych, ale odpowiednia kiedy czasem ma się wszystkiego dość, kiedy jesteśmy zmęczone i niczego trudnego, zawiłego nie byłybyśmy w stanie przeczytać :)

2037

W sposób lekki i z wielkim humorem autorka pokazuje, że bycie tzw. kurą domową też ma swoje dobre strony. Ubaw gwarantowany.

• 52 książki 2012
  • Przeczytane 2012