Sekrety kobiet. Nowe wydanie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
poradniki

Autorka pokazuje rzeczywistość na tak uczy chcieć, pragnąć, wybaczać, oczekiwać, żądać, nazywać po imieniu, płakać bez wstydu, krzyczeć bez poczucia winy, być sobą bez strachu przed cudzą oceną. Uczy bycia kobietą. Demaskuje mity na temat związków sugerując realne sposoby budowania relacji między partnerami ( Jak kłócić się bez wrogości? , Jak wybaczać? , Jak wyrażać miłość i umieć przyjmować jej oznaki ze strony partnera? ). Pokazuje jak mimo różnić i konfliktów wspólnie przeżyć szczęśliwe życie.

Barbara Bąkowska | 2019-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2019

„Sekrety kobiet” Ewy Woydyłło to kolejna książka autorki, którą przeczytałam z przyjemnością i z zainteresowaniem.

Tym razem Pani Ewa podjęła wiele ważnych tematów dotyczących życia nas – kobiet (anoreksja, bulimia, niskie poczucie wartości, alkoholizm i inne uzależnienia, współuzależnienia, cechy charakteryzujące kobiety, charakteryzujące mężczyzn, różnice między nimi, w końcu relacje w związkach i to jak można je poprawić, bądź zerwać, jeśli nie da się już nic zrobić).

Myślę, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą w „Sekretach kobiet” znaleźć dla siebie ważne przesłania i wskazówki rzutujące na poprawę jakości życia, jeśli ktoś zechce się do nich zastosować.

Książka emanuje spokojem, wyważeniem, rozsądkiem, wiedzą terapeutyczną, doświadczalną. Pomimo, że są w niej podejmowane burzliwe kwestie dotyczące życia kobiet, autorka stara się z rozwagą uświadomić wszystkim tym kobietom, które mają w sobie żal, rozczarowanie, rezygnację, frustrację, że tak naprawdę to od nich...

Asia | 2017-09-04

Nawet niezla :)Czytajac te ksiazke moglam troche lepiej sie Sobie poprzygladac troche bardziej siebie poznac Napisana latwym zrozumialym jezykiem Ogolnie polecam i mysle ze za jakis czas wroce do lektury ponownie

Ronda | 2016-02-01
Przeczytana: 29 grudnia 2015

po tą książkę sięgam często - gdy jest mi przykro

Aldona Lip | 2015-08-19

książka dla osób które nie mają żadnej wiedzy na temat depresji i zaburzeń psychicznych w ogóle. nie jest trudna. szybko się czyta. niestety mi nie pomogła w rozwoju, nie jest wystarczająco głęboką. dla dla osób z problemami psychicznymi polecam książki Karen Horney. mądre trudne wiele wnoszą nowego. Autorka pisze trochę o depresji, trochę o bulimii i anoreksji, trochę o alkoholizmie i wspoluzaleznieniu, na koniec o naprawianie związków i nieprawdziwych wyobrażeniach o związku. taki misz masz o wszystkim i o niczym. poczytadlo na leniwe wieczory, ale nie wnosi wiele do rozwoju.

Kamila | 2015-03-27
Przeczytana: 27 marca 2015

Cieszę się, że pani Ewa Woydyłło zechciała się podzielić ze mną i wieloma innymi czytelniczkami tak głęboko skrywanymi "sekretami kobiet." To, że w drodze do naprawy naszych relacji z innymi ludźmi zawsze warto zacząć od siebie wszyscy doskonale wiemy, jednak za każdym razem gdy to czytam, oczy otwierają mi się na nowo. tak było i tym razem. Jeżeli czujecie, że i w waszym życiu "rozbił się dzbanek" i chcecie go teraz posklejać, warto zagłębić się w tą pozycję. W sposób opisowy i bardzo przystępny, pani Woydyłło mówi jak to zrobić. jest też część praktyczna, którą na ogól znajdziemy w takich pozycjach.

Polecam, bo miło się czyta, książka "na raz." A i nauczyć się czegoś można.

Calendula | 2014-12-04
Przeczytana: listopad 2014

Zupełnie nie moja para kaloszy, ale wiem, że dla innych kobiet może być bardzo pomocna.

Malgorzata Gec | 2014-09-08
Przeczytana: 15 września 2014

UUU. A ta pani to w punkt trafiła z jedną historią za co dziękuję. Świat się zmienił

Justyna | 2013-12-16
Przeczytana: 16 grudnia 2013

To już druga książka Ewy Woydyłło, którą przeczytałam. W "Sekretach kobiet" pani Ewa pokazuje Nam jak ważna jest rola kobiety i jak wiele od niej zależy. Próbuje także uzmysłowić, że wszelkie niepowodzenia w życiu i w związku zależą nie tylko od partnera, ale przede wszystkim od nas. Wniosek więc prosty, że aby to zmienić musimy zacząć od siebie. Takie to banalne, a czasem jednak bardzo trudne. Pani Woydyłło, wieloletni psycholog i psychoterapeuta, zachęca nas właśnie do pracy nad sobą.

Niezła_żona | 2011-07-07

To książka dla każdej kobiety w każdym wieku. Wiele wyjaśnia "błędów" jakie popełniamy My - kobiety.