Sekrety kobiet. Nowe wydanie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
poradniki

Autorka pokazuje rzeczywistość na tak uczy chcieć, pragnąć, wybaczać, oczekiwać, żądać, nazywać po imieniu, płakać bez wstydu, krzyczeć bez poczucia winy, być sobą bez strachu przed cudzą oceną. Uczy bycia kobietą. Demaskuje mity na temat związków sugerując realne sposoby budowania relacji między partnerami ( Jak kłócić się bez wrogości? , Jak wybaczać? , Jak wyrażać miłość i umieć przyjmować jej oznaki ze strony partnera? ). Pokazuje jak mimo różnić i konfliktów wspólnie przeżyć szczęśliwe życie.

Kamila | 2015-03-27
Przeczytana: 27 marca 2015

Cieszę się, że pani Ewa Woydyłło zechciała się podzielić ze mną i wieloma innymi czytelniczkami tak głęboko skrywanymi "sekretami kobiet." To, że w drodze do naprawy naszych relacji z innymi ludźmi zawsze warto zacząć od siebie wszyscy doskonale wiemy, jednak za każdym razem gdy to czytam, oczy otwierają mi się na nowo. tak było i tym razem. Jeżeli czujecie, że i w waszym życiu "rozbił się dzbanek" i chcecie go teraz posklejać, warto zagłębić się w tą pozycję. W sposób opisowy i bardzo przystępny, pani Woydyłło mówi jak to zrobić. jest też część praktyczna, którą na ogól znajdziemy w takich pozycjach.

Polecam, bo miło się czyta, książka "na raz." A i nauczyć się czegoś można.

Justyna | 2013-12-16
Przeczytana: 16 grudnia 2013

To już druga książka Ewy Woydyłło, którą przeczytałam. W "Sekretach kobiet" pani Ewa pokazuje Nam jak ważna jest rola kobiety i jak wiele od niej zależy. Próbuje także uzmysłowić, że wszelkie niepowodzenia w życiu i w związku zależą nie tylko od partnera, ale przede wszystkim od nas. Wniosek więc prosty, że aby to zmienić musimy zacząć od siebie. Takie to banalne, a czasem jednak bardzo trudne. Pani Woydyłło, wieloletni psycholog i psychoterapeuta, zachęca nas właśnie do pracy nad sobą.

Malgorzata Gec | 2014-09-08
Przeczytana: 15 września 2014

UUU. A ta pani to w punkt trafiła z jedną historią za co dziękuję. Świat się zmienił

Aldona Lip | 2015-08-19

książka dla osób które nie mają żadnej wiedzy na temat depresji i zaburzeń psychicznych w ogóle. nie jest trudna. szybko się czyta. niestety mi nie pomogła w rozwoju, nie jest wystarczająco głęboką. dla dla osób z problemami psychicznymi polecam książki Karen Horney. mądre trudne wiele wnoszą nowego. Autorka pisze trochę o depresji, trochę o bulimii i anoreksji, trochę o alkoholizmie i wspoluzaleznieniu, na koniec o naprawianie związków i nieprawdziwych wyobrażeniach o związku. taki misz masz o wszystkim i o niczym. poczytadlo na leniwe wieczory, ale nie wnosi wiele do rozwoju.

Niezła_żona | 2011-07-07

To książka dla każdej kobiety w każdym wieku. Wiele wyjaśnia "błędów" jakie popełniamy My - kobiety.

Calendula | 2014-12-04
Przeczytana: listopad 2014

Zupełnie nie moja para kaloszy, ale wiem, że dla innych kobiet może być bardzo pomocna.

Ronda | 2016-02-01
Przeczytana: 29 grudnia 2015

po tą książkę sięgam często - gdy jest mi przykro

jjcc | 2016-12-28
Sea | 2016-04-18