Reiki - Uniwersalna Energia Życiowa

Wydawnictwo: Aster
Reiki. Universale Lebensenergie zur ganzheitlichen Selbstheilung, Patientenbehandlung, Fernheilung von Korper, Geist und Seele
83-900978-7-7
Reiki
Wojtek

Chcielibyśmy cie serdecznie zaprosić, byś podążył za nami w wędrówce po tej książce, która pragnie cię na tyle zapoznać z Reiki, na ile pozwalają jej ramy. Jeśli już stosujesz Reiki według systemu Usui, to mamy nadzieję, że ów tekst dostarczy ci nowej wiedzy i dalszych wskazówek, potwierdzi twoje własne doświadczenia i pogłębi je. Naszym celem było napisanie książki, która jednakowo...

Naszym celem było napisanie książki, która jednakowo przemówiłaby do zainteresowanego laika, jak i do praktykującego terapeuty...

źródło opisu: Ze wstępu

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!