Księga czakr

Tłumaczenie: Roman Skrzypczak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Podręcznik Ery Wodnika". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ravi
The Chakra Handbook
83-7229-084-9
inne
AleksaZ

Niemal każdy człowiek zadaje sobie kiedyś pytania Kim jestem?, Jakie siły we mnie działają?, Jakie jeszcze zdolności są we mnie ukryte?, Jak mogę wykorzystać cały swój potencjał w dążeniu do szczęścia i spełnienia? Sądzimy, że żadna inna dziedzina wiedzy nie odpowiada na te pytania tak obszernie jak wiedza o ośrodkach energetycznych człowieka. Jeśli rozumiemy zadania i sposób funkcjonowania...

Sądzimy, że żadna inna dziedzina wiedzy nie odpowiada na te pytania tak obszernie jak wiedza o ośrodkach energetycznych człowieka. Jeśli rozumiemy zadania i sposób funkcjonowania czakr w całym ich zakresie, rysuje się przed nami obraz istoty ludzkiej, który w swojej potencjalnej doskonałości jest tak fascynujący i wzniosły, że jeszcze raz stajemy zdumieni przed cudem stworzenia.

Mamy nadzieję, że nasza książka okaże się pomocna w poznawaniu i urzeczywistnieniu tkwiących w człowieku możliwości.

Aby skutecznie pracować z czakrami, nie musisz być jasnowidzem.

Przekonasz się jednak, że twoja wrażliwość na poziomy subtelne bardzo się podniesie. Życzymy Ci, abyś podczas lektury tej książki i praktykowaniu opisanych technik odczuwał tyle samo miłości i szacunku dla życia, ile my odczuwaliśmy pisząc ten tekst.

źródło opisu: Wydawnictwo Ravi, 2004

źródło okładki: www.ravi.com.pl

Roman Fronczynski | 2019-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2019

To dla mnie trzecia pozycja jeśli chodzi o prace z czakrami. Według mnie jest dotychczasową najlepszą książką w tej tematyce. Krótszy, ale bardziej treściwy opis poszczególnych czakr. Opis naprawdę dużej ilości metod oczyszczania i zrównoważania punktów energetycznych. Między innymi terapie dźwiękiem, zapachem i kolorami z dokładnym ich opisem, wraz z wskazaniem odpowiednich zestawów dla danej czakry. Kilka równych podróży wgłąb siebie i wizualizacji, które na pewno będą nam pomocne w powrocie do równowagi energetycznej. Wiele rysunków i schematów pokazujących kierunek ruchu czakr z rozróżnieniem na kobietę i mężczyznę.
Można tu jeszcze wiele pozytywów przytoczyć, jednak lepiej będzie sięgnąć po nią i samemu w pełni jej doświadczyć :)

Daga | 2019-01-27

Bardzo treściwe kompendium wiedzy dla początkujących chcących zgłębić temat czakr. Znajdziemy tu podstawowe informacje podane w pigule, nazwałabym tę książkę nawet systematyką czakr :)