Rekonstrukcja

Wydawnictwo: Amber
Resurrection
rekonstrukcja, mcClure

Granica saudyjsko iracka. Brytyjski patrol wojskowy znajduje umierającego mężczyznę. Przyczyną śmierci jest rzadka reakcja na szczepionkę przeciwko ospie. Nikt nie wie jednak dlaczego Irak prowadzi szczepienia przeciwko chorobie, która od lat nie zagraża ludzkości. Aż do chwili, gdy wirusolog z Edynburga odkrywa przerażający plan Saddama Husajna...

Niewtajemniczona | 2011-06-17
Na półkach: Przeczytane, Thrillery
Przeczytana: 26 maja 2011

Z racji ciekawego tematu zostawiłam tę książkę na końcu stosu, który przyniosłam z biblioteki. Po skończeniu wszystkich rzuciłam się w końcu na kolejny thriller McClurego, by, ku mojej zgrozie nie umieć go skończyć w 2 dni. Za dużo spraw organizacyjnych, spotkań, omawiania. Gdzie podziała się ta akcja, która zmuszała mnie do skończenia książek tego autora, choćbym miała siedzieć po nocach? Wśród całego gadulstwa, które się tu pojawiło, jednak znalazłam to czego szukałam, lecz w małej ilości, zbyt małej jak na moje oczekiwania, dlatego pozostawia ocenę dobry. Mimo to, nie zniechęcam, bo te thrillery mają w sobie coś, co przyciąga.

barbello | 2014-10-15

Najciekawsze w tej książce jest to, że jest ona prawdopodobna. Po jej przeczytaniu zainteresowałem się trochę tematem w niej poruszanym i uważam, iż skoro są realne możliwości to brakuje jedynie kogoś "nawiedzonego" a stanie się ona dokumentem a nie fikcją.

alcapon | 2014-01-06
Przeczytana: 06 stycznia 2014

Zacząłem "czytać" książki rok temu.
Wszystko za sprawą Robina Cooka.
Po przeczytaniu wszystkich pozycji dostępnych w bibliotece wpadła mi w ręce Rekonstrukcja.
Chyba można ją porównać z książkami Cooka.
Poziom mniej więcej ten sam.

Irena | 2010-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2010

super thriller medyczny o zagrożeniu wietrzną ospą, polecam

Catherpie | 2015-04-24
Na półkach: 2015, Przeczytane